Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Soğuklar tekrar geldi xerjoff more than words günaydın ☺️

Yorum

• ormonde jayne montabaco intensivo karizma bir parfüm

Yorum

• Mfk oud satin mood bu nasıl bir parfüm. bu parfümü yiyesim geliyor. Yayılım çok iyi 3 sprey fazla geldi galiba

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• FM Promise

Heralde 10 gündür kullanmıyordum cidden özlemişim. Elma, gül ve baharatlar. Oryantal zemine çok naif batılı bir dokunuş. Çok yaşa sen Ropion usta

Yorum

• No 9: New York amber
            Amber isimli güzel bir metalik Gül parfümü.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	FE6FA5ED-D878-4F28-B4B8-54EF0C13EC6F.jpeg
Views:	192
Size:	181.9 KB
ID:	154897

Yorum

• Lanvin My Sin.

Yorum

• Ne kullanayım diye dolaba göz atarken arkalarda saklanan Lidge efendiyi görünce çaresiz kalıp boyun eğdim. Bu itaatimi karşılıksız bırakmayıp hafif limon esintilerinin gezindiği, etrafa saçılan kakaonun rutubetle ihtişamlı uyum sergilediği bir geçidin kapılarını açtı. Büyüksün Lidge efendileri🙇

Yorum

• Aventus

Yorum

• Olympic Orchids Salamanca kullandım. Derin bir yapıya sahip ve performans olarak da oldukça yükseklerde.

Yorum

• safari extreme

Yorum

• Akşam dışarı çıktık ve elim zefiroya gitti. Dumansı güzel bir koku

Yorum

• Mart'a girsek de, tam olarak ilkbahar gelip yeşiller, çiçekler açmadığından kullanmakta sakıncı görmediğim ağacımsı-odunsu sakin bir vetiver parfümüyle sakin bir pazar günü geçirmek istedim: Encre Noire A L'Extreme, Lalique.

Haiti ve java olmak üzere 2 farklı vetiver kullanımıyla tam bir vetiver üzerine kurulu… Selvi ağacı, yine parfüme ağacımsı havayı katan bir nota. Bu parfümden bahsederken es geçilmemesi gereken bir diğer önemli nokta da dumansı oluşu. Kullanırken başlangıcı ile bitişine bakıldığında çok değişen bir parfüm değilmiş gibi gözüküyor.

Maskülen ve olgun bu parfümde tatlılığa ise yer yok!

Click image for larger version  Name:	maxresdefault.jpg Views:	0 Size:	99.4 KB ID:	154982
                            Son Düzenleme Aryan; 01-03-20, 10:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ferrari leather essence sıcak baharatlı güzel ve burnu fazla yormayan deri kokusu

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nicolai New York Intense

Yüzünü gösterdiği fakat ısıtmadığı güneşli bir pazar gününde bu kokuyla resmen huzur doldum. Narenciyeli ferah baharatlı yapısını takip eden aromatik meşe yosunu akorunun işlenişi gerçekten mükemmel. Bu yapıda olan fujer sayısı keşke günümüz niş markaları tarafından biraz daha fazla üretilse de çeşitlilik olsa
                                Son Düzenleme xPixa; 01-03-20, 11:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                                X