Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 6-7 fıs Hard Leather. Corona yanıma gelse tövbe eder. Tüm mahalle kokuyor.

Yorum

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Corona savar iş başında

• lidge, bu yıl ilk defa kullandım.arkama yaslandım ve burası küf kokuyor,odada ağır bir koku var ve benzeri kötü yorumları bekliyorum.bu 3.şişem ancak kötü yorumlardan bıktığım için kullanamıyorum. dolabı bekliyor sıvı altın.insanlara bu kadar kötü gelen koku bana neden bu kadar güzel geliyor anlamıyorum.denediğim binlerce parfüm içerisinde eşine rastlanmıyacak bir koku lidge.bu kadar güzel bir kakao parfümü yapılmayacak birdaha.hem kakaonun hemde paçuli notasının referans parfümü.Ofis kokusu değil sokakta gezen veya çalışan insan kokusu

Yorum

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bizim millete koku beğendirmek zor hocam. Açık parfüm yaygınlığından dolayı galiba parfüm kokusu genel için hep o standartlarda kokmak zorunda gibi bir durum var sanki. Lidge için de size sonuna kadar katılıyorum..

• Selective44
      Selective44 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Dediğinize katılıyorum ali bey. Orijinal ya da Farklı parfümlere karşı bi önyargı var. Açık parfüm ile ilgili bi anım var. Bir tanıdığım bana Hugo Boss bottled çok güzel, herkes övüyor falan diyordu. Ben de ona o koku çok sentetik falan demiştim. Bir de orjinalini dene sen dedim. Gitmiş denemiş. Bana sonradan hak vermişti.

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Selective44 hocam benim de bir arkadaşım cool water'ın orijinalinden çok açığını beğeniyordu. Tuhaf bir durum

• Lalique Encre Noire

Yorum

• Givenchy Gentlemen Only Absolute

Yorum

• Parfums de Marly Layton. Performansından hiç memnun değilim ama çok güzel kokuyor. Bu kadar güzel kokmasa 100 lira bile vermem.

Yorum

• Kenzo pour homme edt kullandım

Yorum

• Kilian musk aoud

Yorum

• TF Tobacco Vanille

Hazır dışarıda daha sıcak hava yokken ve hafif serin bir rüzgar esiyorken bu güzelliğin tadını çıkarayım dedim

Yorum

• Mfk lumiere noir pour homme

Yorum

• Havalar serin bir efsane designer tayfada en sevdiğim koku dior homme intense vintage(2014) 2014 tarihli bir parfümün vintage olması da diorun ayıbı iyi ki zamanında 3 şişe almışım 400 liramıydı neydi şişesi o zamanlar belki de da ucuz kardeşimle babama almıştım birer şişe ama onlar pek parfüm kullanmıyorlar benim şansıma 😂

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Gördüğüm en şanslı adamlardan birisin hocam

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam ne yapim babamla kardeşimin 2,3 tane parfümü var öyle duruyorlar kullanmıyorlar dhi ikiside 6 senede yarım şişeden az gitmiş hemen aldım el koydum babamın bir tane de 2014 yada 2015 dior fahrenheit var ona da Göz diktim ama almakta istemiyorum kendisi yurtdışına gittiğinde beğenip almıştı baya da seviyor ama kullanmıyor yarım şişe var 😂 şans konusuna gelince 2 tane elimden düşürüp parfüm kırmışlığım var hocam pekte Şanslı değilim 🙃

• Orjinal yazı sahibi: stormwinder View Post
                  Parfums de Marly Layton. Performansından hiç memnun değilim ama çok güzel kokuyor. Bu kadar güzel kokmasa 100 lira bile vermem.
                  Fiyatı biraz ucuz olsa en azından iyi olurdu.Kokusunu bende çok beğeniyorum.o açılışı yokmu üff

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fsater View Post

Fiyatı biraz ucuz olsa en azından iyi olurdu.Kokusunu bende çok beğeniyorum.o açılışı yokmu üff
                    Herod'un açılışı da öyle. Büyüleyici. Herod'u bileğimde ilk kokladığımda 10. saniyede satın almaya karar vermiştim. Layton da öyle oldu. Parfums de Marly bu işi biliyor. Kötü tarafı iki parfümün de performansı çok kötü. Carlisle öyle değil mesela. Etkileyici bir açılışı yok ama kalıcılığı çok iyi. 7-8 saati çok rahat görüyor.

Keşke fiyatları biraz daha makul olsa dediğiniz gibi.

Yorum

• fsater
                      fsater Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      bana göre herod en iyi tütün parfümü ancak dediğiniz gibi oda kokmuyor.eğer herod seviyosanız atkinsons odd fellow's bouquet'i bir deneyin derim.açılışı çok kötü ama devamı çok güzel

• stormwinder
                      stormwinder Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Listeme ekledim. İlk fırsatta deneyeceğim. Teşekkür ederim.

• İki gündür aşırı bir yağmur ve soğuk var. Günümü african leather ile geçiriyorum. Diğer seriyi denemedim fakat bunu sevdim.

Yorum

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Şahsen markanın en başarılı bulduğum, en beğendiğim kokusu. Belki de Lddm'ye benzediği içindir.

• Selective44
                      Selective44 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet gerçekten de çok güzel koku. Lüks bir hissiyatı var.

• Orjinal yazı sahibi: Selective44 View Post
                    İki gündür aşırı bir yağmur ve soğuk var. Günümü african leather ile geçiriyorum. Diğer seriyi denemedim fakat bunu sevdim.
                    Deri parfümleriyle pek aram yok ama African Leather'i çok seviyorum. Deri parfümlerinde beni rahatsız eden hayvansallık bunda yok veya arkada bir yerlerde, burnuma gelmiyor. Hissettiğim sadece kakule. Biraz da kimyon ve paçuli. Muhteşem kokuyor. Ayrıca kullandığım en güçlü parfümlerden biri. Kalıcılık, yayılım muazzam. Şişesi bittiğinde hiç düşünmeden yenileyeceğim nadir parfümlerden.

Yorum

• Selective44
                      Selective44 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de deriyi diğer kokular kadar pek hissetmiyorum. Dediğiniz gibi kakule ile safranı algılıyorum net olarak. Deri parfümü sevmeyen ama kullanmak isteyenlere güzel bir örnek bence.

• Giorgio Armani Rose D'Arabie

Yorum

İşleniyor...
                    X