Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermes-un jardin sur le nil bahara en çok yakışanlardan. Günaydın. 😊

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
      Hermes-un jardin sur le nil bahara en çok yakışanlardan. Günaydın. 😊
      furkan1001 hocam az daha pişti oluyormuşuz Sabah sur le nil sıksam mı diye düşündüm.Son anda Tom ford for men sıktım.

Yorum

• ormonde jayne montabaco intensivo

Yorum

• Creed Virgin Island Water kullandım bugün. Ara ara evde sıkıyorum yaz gelmeden bitmese bari, yazın kullanması çok ayrı bir zevkli.

Yorum

• mancera instant crush

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bugün Dylan Blue kullandım.Meyveli,ferah bir parfüm.Çok özel veya olmazsa olmaz olan parfümlerimden değil ama hoş.Eşim sabun kokusuna benzetiyor.Yazın kullandığımda da bolca iltifat alıyorum.Bazen kullandığımda çok hoşuma gidiyor,bazen de garip bir meyve notası alıyorum.Bugün o garip nota burnuma geliyor.Zaten son dönemde parfüm zevkim değişmeye başladı.Dün bileğime sıktığım,senelerdir bittikçe aldığım,çok sevdiğim Kenzo Flower midemi bulandırdı.Bu gelip geçici bir durum mu bilmiyorum.Son günlerin en sevdiğim parfümü ise Coco Mademoiselle.Eskisinden kat kat güzel geliyor burnuma.Ama intense olanı değil.Onu çok fazla sevemedim.

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Dylan Blue bana baştan beri çok meyveli gelmişti. Bu karantina süeecinde ilk iki hafta hiçbirşey süremedim, içim kaldırmadı. Sonrasında kokuların daha farklı ve güçlü algılamaya başladığımı farkettim. Galiba hem parfüm kullanmamaktan, hem de dışarıdaki yabancı kokulara maruz kalmamaktan burnum dinlendi. Sabah 4 fıs sıktığım, öğlen 2 fısla tazelediğim parfümleri evdeyken yarım fısla 24 saatten fazla hisseder oldum.

• Libra
                Libra Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok mantıklı sevgili Rayiha👍🏻Ben hergün parfüm kullandım ama hiç dışarı çıkmadım.Alışveriş vs işleri eşim mecburen çıktığı için,o halletti.Sürekli ev ortamında olduğum için dışarıdaki yabancı kokulara maruz kalmadım ve bazı parfümlerin içindeki notalar aşırı gelip,rahatsız etmeye başladı👍🏻

• Old Spice whitewater aftershave

Yorum

• Etat libre The afternoon of a faun

yine bir ölmez otu yorumu. Bu sefer devrede tütsü ve misk var. Gül de her ne kadar ortamı yumuşatmaya çalışsa da benzoin bu duruma karşı çıkıyor ve parfüm son sürat sert yapısında ilerliyor.

Yorum

• Tom ford for men etkisini kaybedince öğleden sonra Armani Prive Cedre Olympe kullandım.

Yorum

• Markete gideceğim için çok gerginim. Sabah saatlerini de kaçırdım. SL Fleurs d'Oranger iyi gelir belki.

Yorum

• TF Patchouli Absolu

Son zamanlarda en keyif aldığım paçuli parfümü. İnanılmaz dinamik ve keyifli bir yorum. Keşke bir de reformülasyon kurbanı olmasaydı. Eski yıllara ait bir şişe bulabilirsem direk alıp koleksiyona katacağım kendisini

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: xPixa View Post
                        TF Patchouli Absolu

Son zamanlarda en keyif aldığım paçuli parfümü. İnanılmaz dinamik ve keyifli bir yorum. Keşke bir de reformülasyon kurbanı olmasaydı. Eski yıllara ait bir şişe bulabilirsem direk alıp koleksiyona katacağım kendisini
                        xPixa hocam yorumları okudum da hakikaten çok güzel bir paçuli yorumu olduğu ifade edilmiş. Paçuli parfümlerine de ilgim artmaya başladı ya hayırlısı

Yorum

• xPixa
                          xPixa Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Benim için paçuli candır gerisi heyecandır hocam Gerçi her paçuli parfümünü tabiki de sevmiyorum ama paçuli notasına karşı ayrı bir sevgim var

• Casamorati 1888
                        Uzun ara verince kullanmaya kendini özletenlerden. Sıcak baharatlar ile güzel bir amber yorumu açılışında garip bir tatlılık var nereden geldiğini senelerdir çözemedim.

Yorum

• Parfum Prissana Nimitr;
                          Zaman kayması yaşatan veya uzay zaman yolculuğuna çıkaran çok çok eski nostalji sever abilerin modern bir yorumu olmuş. Aldehitler, aromatik yeşiller, konyak, deri, duman ve güzel hayvanlarla yalnız yaşayan maço bir beyefendinin şişelenmiş hali olarak özetleyebilirim. 40-80 yılları arası şipre-fujerlerine bir saygı duyuşu veya meydan okuma denilebilir. ELdO Je Suis un Homme günümüzde Oscar için yırtınırken bay Nimitr Cannes’in kurucularından olmuştur...

Yorum

• Sol bilek Ormonde Jayne Montabaco Intensivo. Çok abartılan bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Garip ve sentetik bir havası var. Biraz da bana bodrum katlarındaki rutubet kokusunu anımsattı. Bu fiyatlara kesinlikle tercih edeceğim bir parfüm değil. Sağ bileğimde ise Mancera Holidays var. Denediğim Mancera'lar içerisindeki en kötü parfüm. Kokladıkça burnum yanıyor. Notaları güzel gibi görünse de notalarına aldanılıp kör alış yapılmaması gereken bir parfüm.
                            Son Düzenleme Myrkur; 15-04-20, 19:56. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                            X