Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera - Wind Wood..

mANDALİN, YEŞİLLİK, DERİ, MENEKŞE..

GÜZEL, VİNTAGE HAVASI VAR VE FERAH..

KALICILIK TEST EDİLMELİ..

Yorum

• Oriza L. Legrand Vetiver Royal Bourbon kullandım. Son zamanlardaki huzur kaynağım olabilir. Vetiver-nane birlikteliği gerçekten çok güzel. Performansı ise ortalama ama benim için gayet yeterli. Annem biraz başlangıç kısmını yoğun bulsa da geriye kalanını beğenmiş.

Yorum

• Dışarıda mis gibi bahar havası var, ben de evde Teo Cabanel Lace Garden'la avunuyorum.

Yorum

• Chanel-Bleu Edp dünün ardından bir market kokusuyla daha devam ediyorum. Günaydın 😊

Yorum

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam market parfümü dediğiniz Dior Sauvage 900 lira, Bleu de Chanel 745 TL (Mağaza fiyatları). Çevremde bunları kullanan yok, hasret kaldık market parfümlerine! Güzel günlerde bolca kullanmanız dileğiyle...

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam teşekkür ederim. Evet haklısınız ama kokuları eski market parfümlerine benziyor hatırlıyorum ben güzel mi güzel yaz için alternatif mi evet. Ben alırken dioru 400 chaneli 375 e almıştım. Şuan ki durumlar beni çok korkutuyor genel olarak ekonomist olduğum için kaygılıyım.

• 1 puf gucci guilty absolute homme

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Herkes sevmese de ben beğeniyorum onun tozlu ve kirli yapısını.

• MFK lumiere noir pour homme. Tatlımsı, naif , güzel bir gül yorumu. Ben beğendim. Hafif feminen gelse de uniseks olarak kullanılabilir diye düşünüyorum.

Yorum

• Umut korkut
            Umut korkut Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            bence çok naif güzel bi koku tek düz ilerleyen ama insanı cok sıkmaya bir koku kendi düşüncem

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Umut korkut Umut hocam haklısın, çok naif güzel bir koku

• sth extreme

Yorum

• Valentino uomo intense

Yorum

• Aoud Vanilla Kullandım Bugün bayılıyorum bu sanat eserine Mancera'nın parfümlerden 2 veya 3 ünü denemiş biri olarak denediklerim arasında en iyisi bu diyebilirim. Oud o kadar güzel kullanılmış ki yavaş yavaş kokuya hakim oluyor birden burnunuzu yakmıyor .Son olarak diplerdeki vanilya kendisini gösteriyor ve Oud' dan eser kalmıyor saf vanilyayı hissediyorsunuz . Adı gibi sadece oud ve vanilya hissediyorum ben Uzman olan arkadaşlarım daha detaylı yorumlayabilir tabi ama kaba tabirle 10 numara 5 yıldız bir koku...

Yorum

• Ormonde Jayne Nawab Of Oudh, kullanmaya kullanmaya parfümü çürüttüm yeminle Ofis ortamı için 3.5 - 4 gömlek fazla geliyor. Oud kullanımı çok güzel, ince pürüzsüz , temiz bir oud kullanımı var. Çok elit bir parfüm

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
                  Ormonde Jayne Nawab Of Oudh, kullanmaya kullanmaya parfümü çürüttüm yeminle Ofis ortamı için 3.5 - 4 gömlek fazla geliyor. Oud kullanımı çok güzel, ince pürüzsüz , temiz bir oud kullanımı var. Çok elit bir parfüm
                  KARALARIN_CEMAL Ragıp hocam ben de denedigim de bu ne güzel ve rafine bir koku demiştim. Silaj ve kalıcılık üst düzey

Yorum

• Montabacco intensivo

çok güzel bir koku. Nerdeydin sen bu zamana kadar.

Yorum

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bir bu bir de nicolia intense ingiliz centilmenler kulübü üyesi herhalde

• Orjinal yazı sahibi: mizansen035 View Post
                  Montabacco intensivo

çok güzel bir koku. Nerdeydin sen bu zamana kadar.
                  Bu koku da radarımdaki bir koku. Böyle övgü dolu yorumları görünce merakım iyice artıyor açıkçası

Yorum

• mizansen035
                    mizansen035 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Övülmeyecek gibi değil ki

• Andy Tauer L'Air des Alpes Suisses kullandım.

Yorum

• Jenerik kokular günü olmuş bugün.
                    Bana Nishane Ani dna sını çağrıştıran, biraz daha tozlu hissiyatta vanilya ve odunsuluk algıladığım Irae'yi kullandım ben de.

Yorum

İşleniyor...
                    X