Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Maison Francis Kurkdjian Silk Mood

Yorum

• Dior Ambre Nuit

Yorum

• Hdp 1725

Yorum

• Nicolai Kiss Me Intense
          Badem, heliotrope(bambulotu) ve vanilyanın başrolde olduğu çiçeksi, kremsi ferah ve taze bir vanilya yorumu. Parfüm sıkıldığı anda tüm notalarıyla birlikte burnunuza hücum ediyor resmen. Bir kaç dakika içinde bademin kremslik kattığı heliotropeun o harika çiçkeksiliği ile birleşen vanilya pürüzsüz bir şekilde duyularınızı tatmin ederek yoğun bir şekilde hissediliyor. İkinci sakinleme evresinde ise bu sefer tabandaki miskten kaynaklı temiz, limon ve anasonla ferah ve baharatlı yapı ortaya çıkıyor. Geçişlerdeki nota uyumu çok dikkatli bir şekilde ayarlanmış ve pürüzsüzlük her aşamada devam ediyor. Femin tarafa göz kırpsa da bir erkeğin de kullanabileceği bir parfüm.
          estefanyen

Yorum

• Amouage Reflection Man

Yorum

• Laurence Dumont - Tendre Madeleine =Xerjoff Lira=L de Lolita Lempicka
              Çok merak ettiğim bir kokuydu ama üçlemenin sonuncusu olarak burun hafızamdaki yerini aldı. Sevdim mi? Elbette. Yine de üçünü de aynı anda test ettiğimde favorim hala L de Lolita.

https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Papillon Dryad

Yorum

• dior homme vintage

Yorum

• Van Cleef Arpels-Bois Dore.

Yorum

• La Male Vintage - 2012 ne kadar vintage olursa bendeki de o kadar diyelim Yenilere göre çok daha güzel ve kalıcı, en azindan bana bu da yeter

Yorum

• Mefiste Gentiluomo

Yorum

• Calvin Klein - Euphoria İntense Man..

Designer ile niş arasında pazarlama farkı var deniyor ama benim acemice gözlemime göre en önemli fark kalıcılık.. İkinci olarak en bariz fark, bence değişkenlik..

Bir kez iyi bir niş parfümün iniş çıkışlarını ve kalıcılığını yaşayınca, designer kullanmak yük olmaya başlıyor..

Euphoria, çok güzel bir kokusu olmasına rağmen ne kalıcılık istediğim seviyede ne de koku değişimi mevcut, yada belki koku değişebilecek kadar kalmıyordur..

Artık sadece bitirmek için designer kullanabiliyorum..

Yorum

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

• Mfk Baccarat Rouge

Yorum

• Profumum Roma Ichnusa

Yorum

İşleniyor...
                                X