Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jovoy - Pavillion Rouge, ilk bileğime fıslattığımda çok beğenmiştim bugün üzerimde denedim, performansı bir tık daha iyi olabilirmiş ama koku hala çok iyi

Yorum

• Tom Ford Noir.

Yorum

• Profumum Roma Sorriso

Yorum

• Sel De Vetiver

Yorum

• Mdci Chypre Palatin

Yorum

• Ormonde Jayne - Man. İstanbul'da yağmurlu havayı görünce direk elim buna gitti. Temiz, risksiz ve başarılı bir iş. Benim için yeşil notasının karşılığı tam olarak Ormonde Man.

Yorum

• Xerjoff 1888

Yorum

• Xerjoff Zefiro

Yorum

• Tm Pure malt

Yorum

• The Merchant of Venice Arabesque - enfes bir erik tütün ve tarçın kombinasyonu..

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Yine FM Promise

Yorum

• Umut korkut
                          Umut korkut Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          çınar hocam çok sevdin galiba

• xPixa
                          xPixa Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Evet kendisine karşı boş değilim

• KARALARIN_CEMAL
                          KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben de

• Isabey L'ambre de Carthage kullandım. Benim tuttuğum bir parfüm oldu. İlk açılışında bir keskinlik var ama dakika sürmüyor bu. Amber havasını güzel işlemişler ne tatlılık ile bunaltıyor ne de hayvansal sertlik mevcut. Tam kararında. Floral yapısı da güzel olmuş. Sadece feminen kısmı biraz daha fazla geldi bana.
                        Son Düzenleme vagonlar; 26-11-19, 13:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

• nishane hacivat

Yorum

• AMOUAGE - LOVE MIMOSA

Notalar;

Açılış; Menekşe yaprakları, cascalone ve süsen kökü
                            Ortalar; Mimoza, armut ve paradisone
                            Kapanış; Ylang Ylang, ambroxan ve heliotrope (bambulotu)

Parfümlere aquatic hava katan calone, paradisone gibi her türlü molekülden hemen kaçarım. Love Mimosa'yı da mimoza notasını çok sevmeme rağmen bunca zaman denememe sebebim buydu.

Ama yanılmışım.. Love Mimosa bu seri içinde direkt bir numaraya oturdu. Parfüm doludizgin bir floral,

Benim hissettiklerim:

-En baskın notaları mimoza ve ylang ylang.
                            -Menekşe, süsen kökü ve heliotrope çok güzel kombine edilmiş, parfümü soğuklaştırmadan, tek yönlü bir floral olmaktan kurtarmışlar.
                            Başlarda çok baskın ilerleyen mimoza/ylang ylang ikilisine bu üçlü de katılıyor ve dip notalara kadar hissediliyor.
                            -Armut ve aquatic molekülleri hiç hissetmedim diyebilirim, şükürler olsun!!
                            -Parfümde vanilya olduğuna eminim, dozunda tatlı, ıpılık bir parfüm.

(parfüm bana biraz Poeme biraz da Amarige'i çağrıştırdı, mimozadan olsa gerek)

Kesinlikle bir full şişeye sahip olmak isterdim. Tam benlik olmuş.

NOT: Ben "sucul" demeye alışamadım

Click image for larger versionName:	o.12653.2.jpgViews:	24Size:	96.9 KBID:	143313

Yorum

• Areej Le Dore antiquity

Şişeli edinmek isterim.

Yorum

İşleniyor...
                              X