Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Karışık Niche Spliti (Ödeme Toplama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Altuğ Hocam, Ormondo Jayne Man şişeli alacağım için, 1,Şişedeki 5Ml dekantı iptal edebilir miyiz, ha problem olursa alırım sorun yok.

Yorum

• Listenin sadelesmesine yardimci olmak acisindan zaten kanimca dolma sanslari da olmayan Amouage Lyric ve Terenzi Ursa taleplerimin iptalini, onlarin yerine asagida isimlerini siraladigim parfumlerden 5er ml dekant almayi talep ediyorum. Arz ederim

Guerlain Cuir Intense
      Guerlain Bois Mysterieaux
      Amouage Imitation Men
      Xerjoff More Than Words
      Terenzi Orion

Birkac gune dolma emaresi gostermez ise Cathage i de iptal etmek durumunda kalacagim. Kismet artik. Siseli alma fantazisini bi ben yapamiyorum

Yorum

• Lemon line dolmayacak gibi, şişeli talebimi iptal edip yerine 5 ml baccarat ekleyebilir miyiz hocam?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Monty
          Lemon line dolmayacak gibi, şişeli talebimi iptal edip yerine 5 ml baccarat ekleyebilir miyiz hocam?

Bu fiyata nasıl dolmaz anlamadım valla hocam ben iki katına almıştım nerdeyse şaşırdım dogrusu

Yorum

• Xerjoff Mefisto 100 ML ML Fiyatı 13 TL

5 ml de bunda alayım aklımda kalmasın :-)

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ntmm22

Bu fiyata nasıl dolmaz anlamadım valla hocam ben iki katına almıştım nerdeyse şaşırdım dogrusu
              Ben de çok şaşkınım Manceraların bu split fiyatları benim gördüğüm en düşük fiyatlar

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Lemon line a ben destek vereceğim geri kalanı için ama yine de karar senin hocam

• Talep görmeyen herod ve laudano Nero şişeli taleplerimi iptal etmek durumundayım.

Yorum

• cantona8 hocam İsabey Carthage şişeli talebini iptal edicekse ben talibim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8
                  Listenin sadelesmesine yardimci olmak acisindan zaten kanimca dolma sanslari da olmayan Amouage Lyric ve Terenzi Ursa taleplerimin iptalini, onlarin yerine asagida isimlerini siraladigim parfumlerden 5er ml dekant almayi talep ediyorum. Arz ederim

Guerlain Cuir Intense
                  Guerlain Bois Mysterieaux
                  Amouage Imitation Men
                  Xerjoff More Than Words
                  Terenzi Orion

Birkac gune dolma emaresi gostermez ise Cathage i de iptal etmek durumunda kalacagim. Kismet artik. Siseli alma fantazisini bi ben yapamiyorum
                  Hocam yedi sekiz ay önce sir gallahad ve ambre carthage ı 7.5 liradan ikişer şişe doldurmadık mı biz forum olarak, şişe dolmadıgında değil vaZgectiğimizde kaybederiz,,
                  bu splitin fiyatları baya güzeldi ama yaz aylarına geldiğinden midir nedir dolmayan şahsen beni şaşırtan çok parfüm oldu.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ntmm22

Hocam yedi sekiz ay önce sir gallahad ve ambre carthage ı 7.5 liradan ikişer şişe doldurmadık mı biz forum olarak, şişe dolmadıgında değil vaZgectiğimizde kaybederiz,,
                    bu splitin fiyatları baya güzeldi ama yaz aylarına geldiğinden midir nedir dolmayan şahsen beni şaşırtan çok parfüm oldu.
                    Hocam millet kurudu önümüz bayram başka bir sebebi olamaz bence

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Split bitiş tarihi belli mi?

Yorum

• matrai Kısa da olsa kaliteli müzik ile başlığı şenlendirmiş olduk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post

Hocam elimde 10ml dekant olmasina ragmen istedim bu siseyi. Kismet bakalim

Yorum

• ntmm22
                            ntmm22 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hocam bendede dekant var ama şişeli sahip olunca pişman etmeyecek kokulardan biri bence inşallah olur

• Benim tadımlık taleplerin de çoğu uçmuş, hayırlısı.
                          Bakalım bir de bunu yazalım:
                          Nicolai Kiss me intense- 50 ml.
                          https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Altuğ hocam layton 1.şişede 120/125ml dolu gözüküyor ayrıca ikinci şişenin dolmaması ve talep olması halinde benim talebimi 40ml'e kadar düşürebilirsiniz

Yorum

İşleniyor...
                            X