Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# ÖzelBirYurtdışıSpliti (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ben kargomu teslim aldım diyerek açılışı yapayım Eline sağlık Mustafa hocam.

Yorum

• Kargoyu aldım Mustafa Hocam..teşekkürler...

Yorum

• Denemeler yaptıkça kokular hakkındaki yorumlarınızı (olumlu/olumsuz) yazabilirsiniz

Yorum

• Kargomu aldım, yine çok hızlıydı, orchid woodcut u denedim açılışta, gizemli hoş bırsey.Hersey için teskler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mususta View Post
            Kargomu aldım, yine çok hızlıydı, orchid woodcut u denedim açılışta, gizemli hoş bırsey.Hersey için teskler
            Benim cok sevdigim bir odunsu. Hatta yeri cok ayri bende. Bu tarz kokulari arayan merak edenler icin performans vs tam yerinde. Daha cok kisinin denemesini isterdim

Dumansi, eksimsi cok kaliteli bir odunsu grubu ile baslayip, karamelize bir tatlilikla sonlaniyor. Lezzetli ve keyifli bir calisma bence
            Son Düzenleme cantona8; 01-07-19, 13:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mususta
              mususta Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Karamelize cok net

• Kargo gelmiş ama şimdi stajda olduğum için büyük bir heyecanla akşamı bekliyorum.

Yorum

• cantona8
              ​​​​​​​Benim de kargom ulaştı, kör alış olsa da içgüdülerim beni hiç yanıltmaz, üçü de nokta atışı. Detaylı yorumlayacağım..
              Çok teşekkür ediyorum emeklerinizden ve özverinizden dolayı.. Ellerinize sağlık.✨
              https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Her zaman olduğu gibi her parfümden bir fıs alıp denedim; ve her zaman olduğu gibi nereye ne sıktığımı yine karıştırdım; ve her zaman olduğu gibi en favori olabilecek adayı sol bileğime sıktım..yani antianti'yi..hepsi tabii muhteşem..talı, hafif reçineli bitişiyle favorim yani antianti biirinci oldu.

Yorum

• Parfümlerimi aldım.Çok teşekkürler. Sıkmadan sadece şişeden koklayarak edindiğim izlenim çok güzel seçimler sunmuş olduğunuz. .Sadece hyde için 'bu ne be' demiş olabilirim. Şişeden aldığım kokuyu hafızam çok net hatırlıyor ama isimlendiremedim.

Yorum

• Akro Dark tam düşündüğüm gibi çıktı..tam gurme kokusu ,kakao kokusu çok baskın.

Yorum

• Kargo geldi eksiksiz emeğin için sağol hocam

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: dewnew View Post
                        cantona8
                        Benim de kargom ulaştı, kör alış olsa da içgüdülerim beni hiç yanıltmaz, üçü de nokta atışı. Detaylı yorumlayacağım..
                        Çok teşekkür ediyorum emeklerinizden ve özverinizden dolayı.. Ellerinize sağlık.✨
                        Gercekten bravo cesaret isi. Ama tabi parfum dunyasinda bunca vakit gecirmis bizler gibi insanlarin bu tur alimlarina kör alış demek istemiyorum. Kendi icinde bir mantik barindiriyor cunku keyifle kullanirsiniz umarim hepsini.

Yorum

• dewnew
                          dewnew Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Sevdiğim ve sevmediğim notaları bildiğim için kombinasyonları aşağı yukarı burnumda canlandırabiliyorum, benim parfümlerimin belki %70i kör alıştır bu yüzden. Diğer yurtdışı splitlerinde görüşmek üzere!

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Umarim yakin zamanda olur

• Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
                        Her zaman olduğu gibi her parfümden bir fıs alıp denedim; ve her zaman olduğu gibi nereye ne sıktığımı yine karıştırdım; ve her zaman olduğu gibi en favori olabilecek adayı sol bileğime sıktım..yani antianti'yi..hepsi tabii muhteşem..talı, hafif reçineli bitişiyle favorim yani antianti biirinci oldu.
                        Anti ye katiliyorum ve yorum ekliyorum; ben biraz daha sert bir seyler bekliyordum

Yorum

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Açıkçası ben de bir doz daha fazla yoğunluk bekliyordum..

• Orjinal yazı sahibi: aydın10 View Post
                        Parfümlerimi aldım.Çok teşekkürler. Sıkmadan sadece şişeden koklayarak edindiğim izlenim çok güzel seçimler sunmuş olduğunuz. .Sadece hyde için 'bu ne be' demiş olabilirim. Şişeden aldığım kokuyu hafızam çok net hatırlıyor ama isimlendiremedim.
                        Keyfini cikarirsiniz umarim

Yorum

• Parfumlerini alan arkadaslarin hepsi keyifle kullansinlar

Yorum

İşleniyor...
                          X