Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kargo sorunsuz ulaştı. Ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum Muskane 15 ml almakla iyi etmişim Hacı Şakir beyaz kalıp sabunlarını anımsatmadı değil. Batılılar için iyi bir şey olabilir
    estefanyen

Yorum

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      aydın10 yerelliğin dibine vurmuşlar

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Lagerfeld hocam bak o da olabilir. Zaten kötü kokmuyor ki

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      ali Yok hani beğenmedim Güney Akdeniz'den birilerine gönderesim var falan dersen diye.

• Kargo banada sorunsuz ulaştı hocam teşekkür ederim. Benim favorim safran colognise aldıklarımın içinde.

Yorum

• sorunsuz teslim aldım kargomu.teşekkür ederim

Yorum

• Bende bir itirafta bulunayım. Muskanenin erkekler tarafından bu kadar çok talep görmesine ben şahsen çok şaşırdım. Çünkü bildiğin buram buram dişilik kokan bir parfüm. Bir yerlerde bahsettiler de ben mi kaçırdım. Forumda ki yorumu bile eşime yazdırdım bana uygun bir parfüm olmadığı için. O bayan gözüyle daha iyi yorumladı. Bu muskane aşkı nerden geldi herkese. split sırasında da iş güzarlık olmasın diye yazmadım şimdi bitti rahat rahat sorayım

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai
          Bende bir itirafta bulunayım. Muskanenin erkekler tarafından bu kadar çok talep görmesine ben şahsen çok şaşırdım. Çünkü bildiğin buram buram dişilik kokan bir parfüm. Bir yerlerde bahsettiler de ben mi kaçırdım. Forumda ki yorumu bile eşime yazdırdım bana uygun bir parfüm olmadığı için. O bayan gözüyle daha iyi yorumladı. Bu muskane aşkı nerden geldi herkese. split sırasında da iş güzarlık olmasın diye yazmadım şimdi bitti rahat rahat sorayım
          Abi şöyle mesala ben parfümde pek cinsiyet ayırmıyorum, merak ediyorum nasıl bir yorum yapılmış içerisinde nasıl kullanılmış misk hayvansal mı yoksa nazik mi, bunu bilmek için alıyorum haa kullanıyormuyum hayır 😊 vanilya bazen kirliyken bazen temiz oluyor vs vs aslında parfüm degil içeriginin dominesi ve yorumu

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Benim kargom da ulaştı. Emeğinize sağlık.

Tüm ekonomik zorluklara rağmen bu spliti gerçekleştirmeye izin verdiği için Nishaneye ayrıca teşekkürler.

Yorum

• Altuğ hocam dekantlar ulaştı. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Yorum

• Ben de kargomu teslim aldım. Emeklerin için teşekkürler altuğ hocam

Yorum

• Kargoyu sorunsuz teslim aldım, emeğiniz için çok teşekkür ederim

Yorum

• Kargoyu sorunsuz teslim aldım altug hocam size ve nishane yöneticilerine, teha kozmetiğe teşekkürlerimi iletiyorum emeklerinize saglık

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                      Bende bir itirafta bulunayım. Muskanenin erkekler tarafından bu kadar çok talep görmesine ben şahsen çok şaşırdım. Çünkü bildiğin buram buram dişilik kokan bir parfüm. Bir yerlerde bahsettiler de ben mi kaçırdım. Forumda ki yorumu bile eşime yazdırdım bana uygun bir parfüm olmadığı için. O bayan gözüyle daha iyi yorumladı. Bu muskane aşkı nerden geldi herkese. split sırasında da iş güzarlık olmasın diye yazmadım şimdi bitti rahat rahat sorayım
                      Ben şahsen bu ihtimali göze alarak 15 ml talep ettim. Florane ise tamamen femin olabileceği için hiç talebim olmadı. Ama genel olarak sanıyorum ki Nishane'nin en kötü işi bile belirli bir kalitenin üzerinde olur diye korkmadan herkes talep edebiliyor..
                      estefanyen

Yorum

• Sorunsuz teslim aldım, Altuğ hocama, emeği geçenlere, katılanlara çok teşekkürler.... Nishane'nin de kesesine bereket ayrıca

Yorum

• Altuğ bey ellerinize sağlık, kargom süper ucuz fiyatla ulaştı. Çok teşekkürler emeğiniz için.
                          Anı ve Muskane ye bayıldım. Keşke daha fazla alsaymışım dedim. Florane pek benim kalemim değilmiş.
                          Tekrar teşekkürler.

Yorum

• Ben de kargoyu teslim aldim, ellerine saglik.
                            Nishane uzun zaman sonra Unutamam ile beni heyecanlandirmayi ciddi anlamda basardi.

Yorum

• Altuğ hocam bende eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldım teşekkür ediyorum herşey için.

Yorum

İşleniyor...
                              X