Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Altuğ hocam Hacivat ekleme şansımız varsa yazmıştım ama bir değişiklik yok. 20 mle kadar alabilirim ek olarak.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam valla herkes hacivata sıkı sıkı bağlanmış

• Splitin son şeklini verdim. Talep almayı ve değişiklik yapmayı şu andan itibaren kapatıyorum.

Yorum

• Altuğ hocam Nishane Muskane 10. Şişe açılmamış.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        hocam 9. şişe bile dolmamıştı bende 54 ml i dekant olarak kendime yazdım

• Altuğ bey Sultan vetiver 33 ml şişeli olarak bana yazılmış. Durumu belirtmiştim maalesef şu anda 33 ml alacak bütçem yok 25 ml e indirilebilir üstünü alacak bir arkadaş bulunabilirse bana yazabilirsiniz aksi takdir de iptal etmenizi rica edeceğim

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Benden devam edebilir abi ben hepsi almak istiyen olursa diye yazmıştım iptal olmasına gerek yok.

Yorum

• Ödeme listesini ana sayfada bulabilirisniz. Lütfen kontrol ediniz eksik fazla bişey varsa bana bildiriniz

Yorum

• Altuğ hocam splitte bir soru soruyoruz ama cevap alamıyoruz özel bir sebebi var mı teşekkürler?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
              Altuğ hocam splitte bir soru soruyoruz ama cevap alamıyoruz özel bir sebebi var mı teşekkürler?

Tapatalktan değilde normal internetten bağlanırsan verdiğim cevapları görebilirsin

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Evet hocam doğru söylüyorsun tapatalktan görünmüyormuş. Kusura bakma görmedim. İnşallah şişenin tamımını almadığıma pişman olmayacağım bir kokudur. :-))

• Altuğ hocam tahmini olarak ne zaman kargolama işlemine geçilir. Bi süre şehir dışında olacağımdan kargo adresi bilgimi farklı vermem gerekebilir ☺️

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Temmuz başından önce zor. Daha ödeme toplanacak siparişler gelecek dekantlama yapılacak. Benim için esas zor kısım bundan sonra başlıyor

• buddyguy
                buddyguy Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                anlıyorum hocam, tamamiyle haklısınız. Zor bir sorumluluk, uğraşınız değerli bizler için : ) En kısa sürede ödemeyi hallediyorum

• Eft ve mail tamamdır.
              Teşekkürler.

Yorum

• matrai hocam, yeriniz bayraklida galiba, dagitim yapilacagi hafta cumartesi gunu elden almam mumkunmu. o na gore mailde adres yazmiyacagim.

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Tabiki hocam gelip alabilirsin dağıtıma başladığım zaman

• Benim hesabim eksik olmus Altug Hocam. Ben 586.5 TL olarak buluyorum ama 289 yaziyor. Kontrol edebilir misin tekrar?

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Doğrudur hocam tarayıcı içi arattırma ile yapıyorum senin Ruhi_ olarak arattırdım ama Hacivata alt çizgi olmadan yazmışım seni o yüzden aratmada bulamamış onu hesaplamamışım

• Ödeme için son tarih nedir acaba??

Yorum

• Ödeme yapıldı, mail gönderildi. Tüm emeklerin için çok teşekkürler Altuğcum.

Yorum

• ödeme yapıldı mail gönderildi.

Yorum

İşleniyor...
                    X