Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua di gio essenza

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sospiro Accento

Yorum

• Francesca Bianchi Etruscan Water. İsmine bakıpta sucul bir parfüm olarak algılarsanız yanılırsınız. Daha çok eski kafa maskülen parfümleri çağırıştıran bir yanı olsa da harmanlama ve denge bakımından oldukça etkileyici. Kimyon, ölmezotu gibi riskli notaların meşeyosunu ve fesleğen gibi ferah diyebileceğimiz notalarla süper bir uyum sağlamış. Daha çok yeşile kaçan aromatikler ile eli yüzü düzgün ve dengeli bir chypre çıkmış ortaya. Fragrantica da Nishane Unutamam'a benzetilmiş evet benzer yönleri olsada unutamamda ki kekikten gelen acımtrak bir keskinlik ve animalik notalar beni daha çok etkiledi

Yorum

• Akşam Safari Extreme

Yorum

• Mendittorosa Rituale - Bal petekli meyve sepeti. Çok niş kafasında değil ama ben beğendim.
            Şüphesiz ki onlar iyi bir iş çıkarmışlar, umulur ki Türkiye’ye gelirler. Zaten ritüeller kalp ben. ❤️ Click image for larger version

Name:	58B4B6E4-21CF-49E8-90E8-86186DE6F174.jpeg
Views:	213
Size:	357.2 KB
ID:	130953
            https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• La Vie Est Belle kullandım.Bu parfüm yaz sıcaklarında bile iltifat almayı başarıyor.

Yorum

• Hdp 1828

Yorum

• Ormonde Jayne Ambre Royal

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Ormonde Jayne - Ta'if. Masterpiece.

Yorum

• bir rus klon markası olan novaya zorya only you...

byredo bal d'africa klonu olmasına rağmen zara tonka wood dan daha karakterli daha kalıcı ve sillajı iyi...

ben klonum havasında değil sanki ilk bu çıkmış gibi başarılı buldum...

aventus klonu armaf cdni ayarında...

bu serin yağmurlu havalarda vetiver ve tonkanın tadına doyulmuyor....
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Dün gece rüyamda parfümerideydim.Bir sürü parfüme bakıyorum ama hiçbiri ilgimi çekmiyor.Kocaman bir şişe Angel görüyorum.Masmavi şişesiyle çok etkileyici görünüyor.Hemen onu kokluyorum ve yeni bir parfüm almaktansa,yedek Angel almaya karar veriyorum.Sabah uyanınca ilk işim Angel sıkmak oldu tabi ki .Özlemişim.

Yorum

• 2T01 ve 2W01 DHI'lerden 1'er fıs. Her ne kadar İstanbul'da hava kapansa da fazla sıkmayı gözüm yemedi İlk başlarda günceller ile pek fark yok gibi hissettiğim bu batchler şimdilerde kendi içlerinde bile farklılık hissettirdi. Birinde o kakao, çikolata havası baskın iken diğerinde ruj efekti makyaj malzemesi gibi kokturan iris daha baskın.

Yorum

• Dior Dune, kokusu güzel ancak performans iyi değil, çok çabuk uçtu gitti.

Yorum

• Prada L homme intense Genel beğenisi ve harman kalitesi olarak designerlerdan favorim oldu kendileri. Bol bol kullanırım artık. Hoş bir aurası var beğenmeyen yok denecek kadar az oldu çevremde. Uzun zamandır kendini bu kadar sorduran ve beğenilen bir parfüm olmamıştı parfüm arşivimde. Bakalım sık kullanımda sıkıcak mı eğer olumsuz bir durum sergilemezse uzun yıllar kullanabileceğim bir parfüm oldu.

Yorum

İşleniyor...
                                X