Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ankara Buluşması

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: fuatkaynak View Post

Herkeze uyan bir saatte yapalım.Cumartesi olur pazar olur...Bizim restorant sakin saatler öğlen 12-15 arası sakin oluyor.Daha rahat olabiliriz dostlar
    Senden tam buluşma günü saati bekliyorum Fuat kardeşim haberin olsun

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Pazar öğlen 2 gibi düşünmüştüm ama şimdi Arkadaşlara öğlen 2 erken olabilir...akşam 6'da olabilir ne dersiniz?
      2 mi 6 mı olsun bi yorumalara göre bakıp ona göre netleştirelim

Çok güzel bir düşünce olmuş tebrik ederim. Benim için 6 6.30 daha iyi olacak gibi Fuat hocam.

Gelecek arkadaşların ismini burada bir liste haline getirebilirsek güzel olabilir gerek gelecek kişileri görmek gerekse Fuat hoca için yer ayarlamasina yardımcı olacaktır.

Belki benim gibi bu buluşma başlığını görmeyen ve etiketlenmeye ihtiyaç duyacak kişiler vardır. Bir öneri olarak tanışma başlığı incelenip ankara da yaşadığını belirtenler etiketlenebilir belki katılıma faydası olur.

Yorum

Bir aksilik çıkmazsa bende severek katılırım. Ayrıca sevgili vesna 'yıda bekliyorum

Yorum

Arkadaşlar o zaman,Pazar akşamı 18.00 da Pizza il Forno(bülten sok 18-c,elizin pastanesinin yanı) Buluşuyoruz
        Gelecek arkadaşlar:
        @fuatkaynakBatuhanKLC eren_c. Kokanka burkut promesta umutugur murrjm
        ​​​​​​
        vesna ise Haberi olmayan arkadaşlar Herhalde...Ankara'da ikamet edip ve gelmek isteyen arkadaşlarımız,sizden ricam bu başlık altına yorum atarsanız net sayıyı belirleyebileğim...Ben tanışma kaynaşma bölümünden Ankara'daki arkadaşlara bakıp onlarıda etiketliyecegim

Onur Testosteron mryankee06 Sizide bekleriz hocam,musait olursanız
        Son Düzenleme fuatkaynak; 02-02-17, 17:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kokanka
          Kokanka Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bana uygundur. 👍

Yeni gördüm başlığı,bi aksilik olmazsa katılırım ben de. Fuat'ın mekanını basalım bakalım

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Murat ne olur bi aksilik olmasın yaaa...Nerdeysen kaçırırım seni pazar günü haberin olsun

Bana da uygun hocam.

Yorum

Başlığı görmemiştim sağolsun Batuhan mail attı da haberim oldu. Uzun zamandır buluşalım diyoruz bir türlü beceremedik, bu sefer Batuhan sayesinde olacak gibi inşallah. Gerçi benim gelme ihtimalim pazar günü çok düşük hele 18:00 da daha da düşük ama yine de bişeyler ayarlamaya çalışıcam. Gelemezsem bile bu buluşma bir sonraki buluşmaların önünü açar nasılsa ben de bir sonrakine katılırım
          Tunalı biraz sıkıntılı olur merkezi bi AVM daha iyi olmaz mı diyecektim ama Fuat beyin mekanı oradaymış o yüzden orası seçilmiş ki rahat hareket edilmesi açısından da mantıklı. Cumartesi olsa gelme ihtimalim daha yüksekti ama yapacak birşey yok. Gelebilirsem görüşmek üzere, gelemezsem de iyi muhabbetler arkadaşlar.

Yorum

Bu arada Valmond ( Mehmet bey) da Ankarada, onu da haberdar edebilirsiniz.

Yorum

Bu haftasonu şehirdışında olacağım yoksa çok keyifli olacağına eminim. Ama bundan sonra muhakkak devamı gelir diye düşünüyorum..

Yorum

Arkadaşlar şayet başka bir yer uyarsa orasıda olabilir..Önemli olan herkese uyması

Yorum

Bende katılmak, tanışmak isterim.Pazar günü aksilik olmaz ise rahatsız ederim.

Yorum

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ne rahatsızlığı Umut hocam şeref verirsiniz

hem mustafa abi, hem de bol pizza olacaksa o buluşmada; kıskanclıktan catlarım

Yorum

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çık gel Gökhan'ım gezeriz yatak da açarım sana

Batuhan ve fuatkaynak arkadaslarimiz Ankarada oldugu icin bu toplantı Istanbuldan daha once gerceklesecek gibi. Arı gibi calisiyorlar tebrikler Ayrıca Ankarada dusundugumden daha fazla uye varmıs gibi gorunuyor.

Yorum

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Gönül isterki topluca birşeyler yapalım hocam ama ne yazikki mesafeler Umarım keyifli ve bol kokulu bir buluşma olacak
                    Son Düzenleme fuatkaynak; 02-02-17, 18:33. Tarafından yapıldı.

Zehri salayım şurada bir yerlerde dursun Kim ne sıkacak acaba ... bi yerden bi vanmilyın bulayım da genel beğeni olsun sıkıp geleyim

Yorum

• promesta
                    promesta Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    tabiki de her zamanki özel gün kokum Nights of Yalova Eau de Cologne kullanacağım

Orjinal yazı sahibi: BatuhanKLC View Post
                  Zehri salayım şurada bir yerlerde dursun Kim ne sıkacak acaba ... bi yerden bi vanmilyın bulayım da genel beğeni olsun sıkıp geleyim
                  Ben şimdiden söyleyeyim;Ambre Nuit yada Feve Delicieuse sıkıcam...Sonra pişti olmayalım

Yorum

İşleniyor...
                  X