Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ankara Buluşması

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ankara Buluşması

Valla adminlere de sormadan böyle bir başlık açmış bulundum ama sorun olcağını da sanmam , fuatkaynak ile konuştuk bu gün yanına gelicem en kısa zamanda falan filan derken muhabbet forumca buluşmaya çıktı , ilk etapda ankaradakiler ikinci etapda ise genel olarak buluşma güzel fikir , ilk etapta ankara dememin sebebi ise bu haftasonu gibi yakın zamanlarda düşünmem , tabi imkanı olan yinede gelebilir baş üstüne ...

Fuat'ın pizzacıda buluşalım diyoruz ne dersiniz varmı gelecek olan ?

Genel parfüm konuları yerine parfüm dışı daha uygun olurmuş sanki Batuhan :P. Forumda Ankara'da olan fazla üyemiz vardı dikkatimi çekti, güzel bir organizasyon olursa fotoğraf da bekliyorum şimdiden. İyi buluşmalar . Ankara'ya gidersem Fuat beyin pizzalarını da tadarım umarım.

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fuat beyin pizalarını da tadarsın , çayımı da içersin , nereye istersen giderizde hiç merak etme
      Daha çok kişi görmesi açısından buraya açtım başlığı yanlışmı olduki :=)

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sağ olasın, uğrarsam haber veririm o halde .

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ne zaman istersen...

İstanbuluda organize etsek harika olur , pizzayı da okudum şimdi canım çekti pizza

Yorum

Evet arkadaşlar Batuhan hocamla konuştuk Ankara'daki dostlarımızı ve kardeşlerimizin katılımıyla güzel bir buluşma yapalım diyoruz...Hepinize ortak uyacak bir günde,mümkün olduğunca çabuk olsun lütfen Dostlarla tanışmak için sabırsızlanıyorum,bol bol parfümlü,sohbetli muhabbetli bir yemek olacak inşallah...Ankara'daki dostlarımızı bekliyoruz

Yorum

Haftasonu akşam vakti bana uygundur.

Yorum

Ankara'nın soğuğunu sıcacık bir dost ortamına çevireceğiniz muhteşem bir buluşma diliyorum şimdiden. Muhabbetiniz bol olsun. Gerçi biz de İstanbul'da donmaktayız şu aralar
          http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

Arkadaşlar ben pazar çalışmıyorum ama herkese uyarsa pazar yapalım bende rahat rahat otururum,restorant açık çünkü Pazar'da.İstediğiniz saat olabilir ortak bir saat belirleyebiliriz

Yorum

Pazar uygundur bana Fuat hocam akşam 6'dan sonra. Tabi çoğunluk nasıl hareket ederse ben sonradan da müdahil olabilirim yetişebilirsem.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BatuhanKLC View Post
                Valla adminlere de sormadan böyle bir başlık açmış bulundum ama sorun olcağını da sanmam , fuatkaynak ile konuştuk bu gün yanına gelicem en kısa zamanda falan filan derken muhabbet forumca buluşmaya çıktı , ilk etapda ankaradakiler ikinci etapda ise genel olarak buluşma güzel fikir , ilk etapta ankara dememin sebebi ise bu haftasonu gibi yakın zamanlarda düşünmem , tabi imkanı olan yinede gelebilir baş üstüne ...

Fuat'ın pizzacıda buluşalım diyoruz ne dersiniz varmı gelecek olan ?
                Gayet guzel bir baslik, sorun yok.
                Ben Parfum Disi Konular kismina tasidim bile basligi
                Hatta ben de Istanbul Bulusmasi diye baska bir baslik olusturayim, Istanbul'da yasayanlar darilmasinlar

Yorum

Bir Ankaralı olarak varım diyorum. 👍
                  Güzel fikriniz ve misafirperverliğiniz için de şimdiden teşekkürler. Ev sahibine uyan saat hangisiyse ona göre hareket etmeye çalışırım. 😊

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kokanka View Post
                    Bir Ankaralı olarak varım diyorum. 👍
                    Güzel fikriniz ve misafirperverliğiniz için de şimdiden teşekkürler. Ev sahibine uyan saat hangisiyse ona göre hareket etmeye çalışırım. 😊
                    Herkeze uyan bir saatte yapalım.Cumartesi olur pazar olur...Bizim restorant sakin saatler öğlen 12-15 arası sakin oluyor.Daha rahat olabiliriz dostlar

Yorum

Pazar günü akşam 6:30 nasıl buluşmaya gelecekler için ?

Yorum

Yada şöyle söyleyeyim , bana hem cumartesi hem pazar olur ben başlığı açtım fuat sana devredeyim tam tarih belirleme işini ama en kısa sürede belirleki bende parfümseverleri bilgilendirebileyim , Mryankee06 üye oldumu bu foruma onu da bilgilendirelim...

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                          Umut Kurtoğlu Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hanım bakkala salmıyor ne Ankara'sı :'(.. Pizza kargolayana Givenchy Insense göndereceğim.

• Guest's Avatar
                          Misafir Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Umut hocamm kurban olsun sana pizza 🍕 keşke gelebilsen

• Guest's Avatar
                          Misafir Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hızlı kargoyla göndeririz göndermesine de kapıda 100-150 bırakırsın Umut işin şakası bilmem elden birşey gelirmi soruştururuz

burkut Furkannnn değerli vaktinden ayırıp katılıcanmı buluşmaya

Yorum

• Guest's Avatar
                          Misafir Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Batuhan etiketlemesen görmeyecektim hiç biliyorsun işler yoğunlaştı birde askerlik durumları filan foruma çok az bakabiliyorum. Katılacağım tabi ki

O zaman pazar 6 da olsun mu herkese uygunsa.Ben Murrjm Murat'a söyleyeceğim,kendisi baya hasta olmuş.Pazara toparlar herhalde

Yorum

İşleniyor...
                        X