Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Black Orchid vintage

Yorum

• Armani Privé Rose D'Arabie, gül ile paçulinin müthiş uyumu, rahatsız etmeyen, sentetik olmayan gün boyu kendini hissettiren bir koku, perfect

Yorum

• Gül ağırlıklı kokular görünce Cuma gününde olduğumuzu anlıyorum.

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme

• Habit Rouge

Yorum

• Fort & Manlé Forty Thieves,
          Bal, tütsü, reçineler, odunsular ve parlak turnçlarla beraber alkollü bir efektle açılan parfüm bir süre sonra meyveli jelibonlar gibi kokmaya başlıyor. Ancak aroma son derece doğal kokuyor. Aslında oldukça kompleks bir yapısı var nota dizilimi de oldukça kalabalık. Parfümör Rasei Fort'un ustalığı bu noktada devrede; bütün karışım tek bir faz gibi hissediliyor.

Bergamot, Pembe Biber, Petitgrain, Buhur
          Laden, Papirus, Gül, Bal, Portakal Çiçeği
          Amber, Sandalağacı, Öd, Vanilya, Balzam

Özellikle papirus notası parfüme antik/eski bir dokunuş yaparak kırk haramiler konseptine uygun bir aura ortaya koyuyor.
          İlerleyen dakikalarda bal, tütsü ve reçineler geri plana çekilirken bu sefer gül ve portakal çiçeği sayesinde temiz floral bir hava esmeye başlıyor.

Parfüm genel beğeniye oldukça uygun. Başlarda gelen tütsülü ve alkollü yapı ve peşinden papirusun antik efekti kırk haramilerin eğlenceye düşkünlüğüne atıf yapıyor. Kullanması keyifli parfümlerden.

Kalıcılık ortalama düzeyde ancak yayılım çok iyi değil..
          estefanyen

Yorum

• Ermenegildo Zegna Javanese Patchouli. İstanbul'da hava biraz güneşli diye elim buna gitti. Paçuli sevenlerin bir kere de olsa yolunun kesişmesi gerektiği bir parfüm bence. Benim için tek sıkıntısı hızlıca tene yaklaşması.

Yorum

• Elie Saab Essence No:6 Vetiver

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tiziana Terenzi - Kirke

Yorum

• Şu gülü seversem parfümlerim iki katına çıkacak ama sevemedik maalesef,, bugün cedrat boise hiç düşünmeden parfüm kullanmam gerektiğinde elim çok sık gidiyor bu parfüme

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	732.7 KB
ID:	114756

Victor Rolf Antidote , maskulen ama vahşi değil .
                    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Nasomatto Black Afgano
                      Artık cuma günleri gül oud harmanlı parfümlerden ziyade elimin gittiği parfümlerden oldu. Esrarengiz ve çekici bir parfüm.

Yorum

• bugün bir değişiklik ile güne başladım burnu dinlendirmek lazım ara ara
                        Damat classic kullandım çakma Aventus olur kendileri. Zaten Aventusun taklidini her kozmetik ürün de fark edebilirsiniz koltuk altı sticklerde bile Aventus taklitleri var . Şaka gibi ama çakma .

Yorum

• Aqua Vitae

Yorum

• Akşam için. Parfums De Marley - Herod.

Yorum

• Tom Ford Tobacco Vanille

Yorum

İşleniyor...
                              X