Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff Alexandria II

Yorum

• Yves Saint Lourent Jazz Vintage , İlk kez elime geçti ,Chanel Egoiste'in nereden kopya çekerek yaptığı da ben de netleşmiş oldu. Jazz dan 2 nota çıkar 1 nota üstüne extract yap oldu size Chanel Egoiste...
      Chanel Egoiste'i ne kadar sevdiğimi beni tanıyanlar bilirler ancak YSL Jazz Vintage hakikaten pabucunu dama attı diyebilirim.

Yorum

• Aventus

Yorum

• Jovoy - l'arbre de la connaissance

Yorum

• Creed - Royal Mayfair

Yorum

• Bond No:9 Scent of Peace. Ananas ve ardıç baskın tatlı bir parfüm. Kokusu gerçekten güzel ve malumunuz biraz tanıdık. Ama bu parfümü antipatik yapmamış benim için. Dekantı güzelce kullanılır.

Yorum

• TT-Casanova

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Montblanc explorer

Yorum

• Hermes Terre 2008

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Laurent Mazzone Sensual Orchid ---

Kesinlikle kullanmaktan büyük haz duyuyorum. Benim için yeri özel parfümlerden..
                      Lüks, egzotik ve bana göre baş döndürücü...Gourmand bir his verirken aynı anda garip bir şekilde pudramsı kokuyor.

Yorum

• Tuberose
                        Tuberose Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Benim de parfümler arasında top 5 ime girer vazgeçilmez bir güzellik...hislerinize aynen katılıyorum 😍👍😊

• sunshine
                        sunshine Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Tuberose süper süper... kesinlikle.

• Ermenegildo Zegna Intenso

Yorum

• Comme Des Garcons Black. Herhalde Black isminin en çok yakıştığı parfümdür. Koklayınca aklınıza gelen tek şey siyah oluyor. İsli, dumanlı kapkaranlık bir orman misali

Yorum

• African leather by memo. Şuan istanbul yılın çoğunda olduğu gibi kapalı yağmurlu bi hava var. Kardamon ve deri notaları barındıran bu parfüm bence tam bu havalar için. Kalıcılığı başarılır farkedilirlik orta seviye. İlk kullanımdan itibaren fazla patlaması yok. Tene yakın kalıyor. Benim için çekici kokular sınıfında. Çok başarılı bi parfüm kutusundaki leopar portresi ürkütüyor ancak düşünüldüğü gibi animalik bi parfüm değil.

Yorum

• Dün Elie Saab le parfum edp bugün ise Dior homme intense sen ne güzel bir iris kokususun böyle 😍

Yorum

• Bugün Paris EDP kullandım.Paris bana göre tam ilkbaharı,neşeyi,tatlı heyecanı yansıtan bir parfüm.Hayat dolu bir kokusu var.Kullanmaktan her zaman keyif alıyorum ve kokusu bana moral veriyor.
                              Bileğime ise parfümeride Kenzo Flower Eau de Vie sıktım.Klasiğinin yanında çok silik bir parfüm.Portakal çiçeği ağırlıklı.Hafif,temiz ve özelliksiz bana göre.

Yorum

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Ben de dün Paris EdT ve EdP denedim tekrar, ruj kokusu için. EdT ilk anda daha cazip gelse de ömrü kısa sürüyor. EdP ise sonraları güzelleşiyor. Eau de Vie'yi de beğendim, pek bir özelliği yok ama belki de bu yüzden günlük kullanım için burnu ve aklı yormayacak bir pudra kokusu.

• Libra
                                Libra Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Ben eskiden hep Paris EDT kullanırdım.Seneler önce ilk kez EDP sini aldığımda çok ağır gelmişti.Pek sevmemiştim.Sonradan alıştım.Senelerdir hem EDT,hem EDP alıyorum.Gece dışarı çıkacaksam mutlaka EDP kullanıyorum ama gündüz canım hangisini isterse onu sıkıyorum.Kalıcılık için tamamen EDP ye geçemedim.Çünkü EDT de ayrı güzel.Aslında eskiden EDT bile öyle kalırdı ki,ertesi sabah uyandığımda saçlarımdan kokusunu alırdım.Şimdi de,daha hafif olsa da çoğu parfümden iyidir.
                            İşleniyor...
                            X