Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior home 2005 15 ml şişeli
    Royal night, oud wood, champaca absolute, grey vetiver 5 er ml dekant rica ediyorum.

Emeğine sağlık

Yorum

• Gucci intense oud siseli alayım. Dekantı elenen parfumler belli olunca yazdiracagim..

Yorum

• Günaydın serge lutens louve şişeli
        aşağıdakilerden 5 ml
        Bois 1920 Relativamente Rosso
        Imaginary Authors Cape Heartache
        SHL777 Wish Come True

Dekantları daha sonra elemeye göre değiştirebilirim. Şişeli satmasa da dekant verebilecek olanlar varsa yanlarına belirtebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son Düzenleme aydın10; 17-02-19, 09:24. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Dior Homme (2005) 5 ml iptal edip Tom Ford Oud Wood 5 ml rica ediyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Powerty View Post
            Mustafa Hocam tebrikler gerçekten başka bir şey diyemiyorum.Hayırlı olsun yeni split.
            MFK Baccarat Rouge EDP Şişeli olabilir mi kimse yazmadıysa.Tom Ford Anthracite 'te olabilir şişeli.
            Tamamdır Mustafa Hocam teşekkürler

Yorum

• # Talepler OK! #

Yorum

• Perry Ellis Black Vanilla 5 ml alabilir miyim

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Histoires de Parfums 1740 21ml şişeli rica ediyorum. Dekant olarak
                  Jacomo Silences 5ml
                  Ermenegildo Zegna Musk Gold 5ml
                  Gucci Guilty 5ml
                  rica ediyorum.

Yorum

• ben de 5 er ml

ferrari noble fig
                    gucci intense oud
                    lancome hypnose homme
                    Ysl Rive Gauche
                    histoires de parffumes ambre 114 almak istiyorum

Yorum

• Mov craqule pek ilgi görmedi. Craqule 5 ml iptal edip Ferrari noble fig 10 ml yazabilir miyiz hocam.

Yorum

• Mustafacım kolay gelsin close up ilk ben yazmıştım şişeli olarak kontrol edip düzenleme yaparmısın lütfen!!
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
                          Mustafacım kolay gelsin close up ilk ben yazmıştım şişeli olarak kontrol edip düzenleme yaparmısın lütfen!!
                          "b) Katılan üyelerin şişe taleplerinde bir sınır veya kısıtlama yoktur. Ama altın kural şudur ki; bir üye, bir günde sadece 1 adet şişeli parfüm talebinde bulunabilir."

Iki siseli talebi vardi. Ikincisini 24 saat sonra ekleyecektim. Ama bir uye 20ml talep etmis. Dolayisiyla siseli hakki onun. Kendisi devrederse tabiki yazarim!!

Yorum

• Merhaba tekrardan close up istediğim gün başka bir şişeli talebim olmamıştı onun için bana yazmış olabilirler. Dekant olarakta 15 ml imaginary authors alabilir miyim ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: lestrade View Post
                              Merhaba tekrardan close up istediğim gün başka bir şişeli talebim olmamıştı onun için bana yazmış olabilirler. Dekant olarakta 15 ml imaginary authors alabilir miyim ?
                              Sizin talebiniz de siseli miydi hocam yoksa dekant mi talep ettiniz? Sisede 50ml varmis bu arada. Birkac sisede daha duzeltmeler olacak ml miktarlarinda.

Yorum

• Kuralı okumadım eğer lestrade şişeli hakkından vazgeçerse almak isterim vazgeçmezse sağlık olsun 5 ml decant olarak düzenleme yapabilirsiniz
                                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

İşleniyor...
                                X