Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Vertus Monarch

Yorum

• Initio - Oud for Greatness

Yorum

• Slumberhouse Norne
        Balzemik, reçineli, çam ormanı kokusu. Karanlık ve kasvetli bir havası var. Karanfil, yosun ve çam iğnesi notaları hissediliyor.
        Masculen, kalıcılık ve slaj ortalama üstü.

Yorum

• Dün gece dışarı çıkarken PdM Carlisle kullandım. Bugün ise evde geçireceğim bir gün için 2 fıs Prada Luna Rossa Extreme

Yorum

• Gucci Envy

Yorum

• Dior Homme Intense.

Yorum

• Nautica Voyage. Spor giyime yakisiyor ama bu sentetik oldugu gercegini degistirmiyor.

Yorum

• Dior homme edt

Yorum

• PDM Herod, tütün notasından çok fazla uzaklaşamıyorum bu sıralar

Yorum

• PDM carlisle. Markanın belli bir çizgisi var aslında o çizgiyi çok fazla aşmıyor. Geçmiş dönemlerde 1-2 farklı birşey denemişti ama onlarda oldukça farklıydı olmadı. O yine bildiği yoldan devam etti piyasaya oynayan ama belli bir kalite çizgisini bozmayan parfümler. Ben markanın kendisine Fransız orijinli Creed diyorum bunun İtalyan versiyonu ise Xerjoff.

Yorum

• 1888 bugün benimle birlikteydi hala birlikte maşallah kalıcılık güzel ama açılış ilk bir saati çok kötü bence şimdi daha az ama içinde gül hissettiğim kokulara tahammül edemiyorum.

Yorum

• Coromandel. Modum mu düşüktü bilmiyorum ama eskisi kadar etkilenmedim bugün kullandığımda.

Yorum

• Amouage Interlude. Kendine yakıştıran için vazgeçilmesi zor bir parfüm olur düşüncesindeyim. Bense arada çok nadir kokuyu hatırlamak için kullanıyorum. Haliyle sıkıcı olmadan etkileyici taraflarını severek deneyimliyorum..
                            estefanyen

Yorum

• Medea
                              Medea Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Yorumu okuyunca düşündüm, sürekli kullanımda sıkıcı olmayacak bir parfüm var mıdır diye...

• ali
                              ali Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Haklısınız üstadım, cevabınızı okuyunca ben de düşündüm; her gün farklı parfüm kullanıyoruz bütün forum olarak.. Hatta gün içinde birden çok kullananlar bile var

• Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
                            Coromandel. Modum mu düşüktü bilmiyorum ama eskisi kadar etkilenmedim bugün kullandığımda.
                            Coromandel'i oldukça sevenlerdenim ama hakettiğinden daha fazla bir paye verildiğini de düşünüyorum. Bana göre TM Angel'dan daha önde değil mesela.

Yorum

• caliban
                              caliban Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Ben de seviyorum ama hiç şişeli almayı düşünmedim. Eşim şişeli almak istese tam destek veririm orası ayrı. Bence kadında daha iyi duruyor. Angel’ı ayaküstü denemiştim geçenlerde. Not edeyim onu da.

• TF - Plum Japonais kalıcılık ve fark edilirliği başarılı bir parfüm başlangıçtaki mayhoş meyveler farklı bir his uyandırıyor

Yorum

• ali
                              ali Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Geç tanıştığım ve anında çok sevdiğim bir parfüm oldu. Günümüzde oldukça Arabik kullanılan öd notasının bu parfümdeki hafif dumansı hali benim daha çok hoşuma gidiyor..
                          İşleniyor...
                          X