Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Histoires de Parfums: 1899

Yorum

• Serin ve güneşli izmir gününde Casamoratti 1888

Yorum

• pomegranate noir

Yorum

• Akşam için başka parfüm kullanmama gerek kalmadı Casamorrati 1888 hala buram buram nefis şekilde kokmaya devam ediyor.Soğukta iç ısıtan bir koku.

Yorum

• Sospiro Wardasina piece of art

Yorum

• Colonia Leather

Yorum

• The Merchant of Venice - Ottoman Amber
                Aylardır bir kenarda duruyordu, denemek bu güne nasipmiş. Ambre Sultan'ı tercih ederim.

Yorum

• Gucci intense oud

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hugo Boss Dark Blue

Yorum

• Pdm Carlisle. İlk olarak Harrods exclusive olarak çıkıp daha sonradan dağıtım ağı genişlemiş bir parfüm. Tatlımsı ama dolgun hoş bir odunsu. İçinde tütün olmamasına rağmen bir tütün parfümü izlenimi oldu bende. Performansı oldukça iyi
                      Son Düzenleme matrai; 24-12-18, 23:41. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Salvatore ferragamo White Mimosa..İtalyan aksesuar üreticisinin Tuscan Scent serisinden çıkan, adı pek anılmayan ama her kullanımımda büyük keyif aldığım unisex kullanıma uygun vanilyanın gurme hazzı verdiği hafiften tütün havası aldığım çiçek bahçesi

Yorum

• F.essence oud
                          F.essence oud Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Denemeniz için adres yazmanız yeterli Lagerfeld

• Lagerfeld
                          Lagerfeld Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          F.essence oud Öncelikle çok teşekkür ediyorum. İnanın kargoya kadar yorulduğunuza değmez. Koklamış kadar oldum zaten cömert davranışınız ile. Bi' şekilde mağazanın birinde yakalar denerim ben onu.

Eksik olmayın, keyfini sürün o bahçenin, bol teşekkürler.

• F.essence oud
                          F.essence oud Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Rica ederim Lagerfeld ben teşekkür ederim temenniniz için

• Bois 1920 Oro. Meyvemsi deri parfümü olarak özetleyebilirim. Açıklanan notalarında oud da var ama pek baskın değil galiba. Genel olarak konforlu buldum kokusunu. Eşim benden daha fazla beğendi sanırım. Parfümün bazı notalarını çok çabuk keşfettiğini görünce ben de sevindim tabi😄

Yorum

• Dior Sauvage

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Salvatore Ferragamo Terra Rossa, çiçekli narenciyeli kehribarlı yumuşak bir koku..

Yorum

İşleniyor...
                              X