Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Aura Mugler - Thierry Mugler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Türkiye'ye geldi mi bu koku?

Yorum

Ben yurt dışında denedim, buradaki AVM'lere gelmiş mi bakmadım, o yuzden geldi mi bilmiyorum..

Yorum

Bülent Bey getirmiş bunu da👍🏼

Yorum

eveet gördüm ben de 👍

Yorum

Oldukca jenerik bir parfum olmus acikcasi. Maslesef beklentileri karsilamadi cunku dusunmeden aklima gelen benzer iki uc parfum var, good girl, marc jacobs decadence ve bulgari parabia idi sanirim, bu parfumlere cok yakin bir havada.

Yorum

Bu parfümü gerçekten çok merak ediyordum ve sonunda deneyebildim.Tahminimden çok daha çiçeksi buldum.Bana biraz Michael ı anımsattı.Çok benziyor diyemem ama anımsatan bir şeyler var bence.Ama daha tatlı ve biraz da garip,çürük bir çiçek kokusu eklenmiş gibi..Tam çok güzel derken,beni rahatsız eden tuhaf bir koku burnuma geliyor.Şu aralar grip olduğum için kokulara biraz hassasım.Daha sonra tekrar deneyeceğim.

Yorum

Ben parfümün oldukça kompleks bir yapısının olduğunu ve uğraşıldığını düşünüyorum.
                Ayrıca çök yönlü, çok katmanlı..

Yemyeşil bir parfüm mü istiyorsunuz, sürekli tazeleyebilirsiniz parfümünüzü, vanilya baskın bir parfüm mü istiyorsunuz? Bolca sürüp saatlerce dinledirmeye bırakın, karşılaşabileceğiniz en güzel vanilya çıksın ortaya..

Bernim istek listeme girdi bile!

Yorum

ben beğendim bu kokuyu. ilk sıktığımda nane-mentol kokusu geldi burnuma; ki bu benim için olumsuz değil. En nihayetinde güzel bir vanilye kokusu kaldı. Bana biraz Givenchy ange ou demon 'ı hatırlattı nedense... Sizce hangi mevsim için daha uygun olur? bence sonbahar

Yorum

Kokunun tende beklemiş hali gerçekten çok güzel.Unisex ılık ılık esen bir vanilya.Ortadaki çiçekli kısım bana bir kaç alternatifi anımsattı ancak yine de şişesiyle sahip olabileceğim bir koku diye düşünüyorum.

Yorum

Gidip gidip kokluyorum, artık parfümeridekiler fatma geldi aura‘yı hazırlayın filan diyolardır ama bir türlü emin olup alamadım ya... Ben bi ara tekrar bi gidip koklayım! 😂
                      Biraz silik buldum aslında, yani sen muglersin, angel yapmışın alien yapmışın!!! Yakışıyo mu bu kadar cılız bir koku😊

Yorum

İşleniyor...
                      X