Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel - Gabrielle

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

sıradan basit bir çiçeksi kompozisyon olmuş.Raflar boş kalmasın....
    Son Düzenleme Freeoud; 17-09-17, 23:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

Yorumlarda yerden yere vurulmuş.

Yorum

Cimri Sevil'in testerinde bir gıdımlık kalmıştı...herhalde tam anlayamadım kokusunu; şöyle tam bir fıslık deneme yapmam lazım tekrar...

Yorum

Geçen bir arkadaşım çok övüp sonra koklatmıştı. Koklayıp da beğenmeyecek kimse yoktur, genel beğeni kokusu. Fakat kendini öne çıkaran bir yönünü hissetmedim, turunçla başlayıp beyaz çiçeklerle devam ediyor.

Yorum

Nihayet dün deneyebildim...ilk intiba tam tarzım olan bir koku...gerçekçi citrus açılışı ve çok sevdiğim hafif tatlımsı beyaz çiçekler... ama koku çok tanıdık geldi...beynim tüm koku hafızamı yoğun bir baskıyla tararken , orta notalar yerleştikçe buldum ; Guerlain İdylle !!! Özellikle bayan arkadaşlardan yorum bekliyorum benim gibi benzeten var mı ? Sadece İdylle deki gül yok içeriğinde , baskın yasemin ve portakal çiçeği var...
            Parfümü koluma sıktım kalıcılığını da beğendim korktuğum kadar kötü değil performansı...Özellikle kumaşta iyi yerleşti...görsellerde şişesi çok büyük ve ağır görünüyordu , elime alınca çok şaşırdım o kadar hafif o kadar zarif bir dizayn ki , lazerle özel kesim yapılmış...fiyatı bu kadar yüksek olmasaydı almak isterdim çünkü tam tarzım olan bir koku ve çok pozitif enerji veren bir modu var çok beğendim...

Yorum

• misk
              misk Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bende Idylle var ben çok benzetemedim benim üzerimde. Gabrielle daha genç, fresh bir koku Idylle daha yoğun bir floral sanki.

Fragrantica'da dolaşırken dikkatimi çekti, yeni notalar eklenmiş görünüyor. Önceden koku ağacında armut, orris ve cashmeran notaları yoktu. Aldığı tepkiler nedeniyle parfümün yapısının değişmiş olması mümkün mü? En çok tepkileri de kalıcılık üzerinden alıyordu. Yeni eklenen notalar, orta ve alt nota olarak eklenmiş.
            Eğer şimdiden reformülasyon geçirdiyse, en hızlı reformülasyona uğrayan koku ödülünü alacak.

Yorum

• Tuberose
              Tuberose Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Reformülasyon !!! Bu bu bu olabilir mi
          İşleniyor...
          X