Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel - Gabrielle

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel - Gabrielle

Click image for larger version  Name:	nd.43718.jpg Views:	1 Size:	40.2 KB ID:	28290

Chanelin 2017 de raflardaki yerini alacak yeni parfümü Gabrielle.. Parfümörlüğünü her zamanki gibi Oliver Polge yapmış henüz içerik bilgisi yok. Şişe tasarımı görücüye çıkmamış. Yakın zamanda açıklanır bu sayfa altından paylaşırız. Ama Chanel ismi bile heyecan yapmamıza yeterde artar bile

Şu an için sadece floral notes olarak görünüyor içerikte. Kocaman bi' çiçek buketi. Benim bildiğim Chanel bu kokuyu aldehitsiz bırakmaz. Merak içerisinde bekliyoruz.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Olivier Polge denince meraklandım doğrusu...

Yorum

Çook merak ettim😍😍😍

Yorum

3 saat kalıcılığı olacağı için sevincim buruk

Yorum

Floralliğe bu kadar vurguyla, umarım Les Exlusifs serisindeki Chanel Beige'in bir kopyası olmaz, kötü bir koku olduğundan değil, Chanel'den artık farklı ve çarpıcı birşeyler bekliyoruz..

Yorum

bence iris notası olacak içinde, biraz tarçın ,vanilya ,karanfil,gül
              Son Düzenleme THUNDERBOLT; 06-04-17, 21:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

Parfumo.de sitesine şişe görseli net olarak konmuş...

O nasıl zarif, olmaz olasıca şık bi' şişedir !!

Click image for larger version

Name:	gabrielle.jpg
Views:	597
Size:	171.7 KB
ID:	37404
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

Yapılan yorumlara bakılırsa 15 yıl aradan sonra oluşan büyük bir 'hayal kırıklığı'. Deneme fırsatı olan arkadaşlar varsa yorumları bekliyoruz. Olivier reis'in burnundan çıkması yine de meraklandırıyor insanı.

Parfüm Piramidi

Top Notes

Middle Notes

Base Notes

Yorum

Bugün denedim.Benim için hayal kırıklığı oldu.Koku eh fena değil ama beni etkilemedi.Turunçgilli çiçeksi ama sıradan bana göre.3 saat sonra arkadaşıma koklatmak istedim,kokuyu alamadı..

Yorum

Tam bir hayal kırıklığı :-( Oysa şişe tasarımı ve notalar o kadar güzeldi ki, nefis kaliteli bir floral ile karşılaşacağımı düşündüm..
                    Ancak parfüm piramidinde çiçeklerin haricinde koklamak için can attığım ylang ylang ve sandalağacını hiç hissedemedim, sadece citruslarla bir açılış ve sonrasında klasik havada ama cok hafif tatlımsı bir florallik ve sonra tenden uçup gidiş.. Kalıcık ve silaj çok çok kötü :-(

Yorum

Çok çok sıradan.15 yıl sonra o kadar ses getirip çıkardıkları koku bu olmamalıydı. Resmen gösterişli bir balon gibi. İçi bomboş.

Yorum

Chanel kadın parfümlerinin genel olarak yaşlı yada daha doğru anlatımla olgun bir algısı var. Bunu Chance ile kırmaya çalıştılar bir nebze de olsa gençlere markanın yolu açılmış oldu. Bu yeni parfümün bu yolda üretilmiş olduğunu, Chanel in genç kitle erişimini artırmak üzere yapıldığını düşünüyorum. Diğer parfümlerdeki karizma , kadınsılık , sofistikasyon , çarpıcılık ve lüks hissiyatı bence bu parfümde yok. kolay kullanılabilir , genel beğeniye uygun , çok uçları olmayan , popülist bir tasarım çıkmış ortaya. Parfümünün çok iyi olmasına değil pazar algısı ve satış potansiyeline odaklanılmış büyük oranda.

Yorum

Fergus Katılıyorum, Chanel de Dior'un Poison Girl ile Yves Saint Laurent'in Black Opium ile açtığı yolda ilerleyerek "sofistike olgun kadın markası" imajını güncellemeye çalışıyor.

Yorum

Ben sanırım herkesten farklı düşünüyorum. Gabrielle'i çok beğendim. Hatta satın aldım. Bence bu parfümde Gabrielle Chanelin kişiliği ön planda tutulmuş. Eğer pazar algısı ve satış potansiyeli ön planda olsaydı bana göre şekerli silaj bombası bir parfümle karşılaşırdık. Son zamanlarda piyasaya çıkan Mon Guerlain, Poison Girl vs. gibi. Gabrielle, alçak gönüllü ancak sofistike, sade fakat lüks bir parfüm.

Yorum

• Sofya
                              Sofya Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Ben de ve çok beğendim ve aldım.
                              Çok güzel bir yorum. Herşeyi katılıyorum!

• kaside
                              kaside Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Yalnız olmadığıma sevindim.
                          İşleniyor...
                          X