Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Marc Jacobs / Perfect

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Marc Jacobs / Perfect

Marc Jacobs'un yeni parfümü "Perfect", adını Jacobs'un kişisel mottosu olan "I am perfect as I am." cümlesinden alıyor. Markanın Daisy serisindeki şeşe tasarımının anafikri bu parfüm için de geçerli, ancak kapakta bu kez çiçekler yerine ayakkabı, domino taşı, yıldız, fiyonk, muz gibi birbiri ile alakasız görünen minyatür uğur nesneleri bulunuyor ki bunları da Marc Jacobs seçmiş. Parfümün tasarımcısı Domitille Michalon-Bertier. İçeriğinde Mugler Aura, PdM Delina, Nina Ricci Bella, Hermes eau de Rhubarbe gibi parfümlerde de gördüğümüz, son yılların popüler içeriklerinden uşkun (rhubarb), nergis, badem sütü, kaşmeran ve sedir ağacı bulunuyor. Bu içerikle konunun Mugler Aura ile benzer bir havada olabileceğini düşünüyorum. Reklam kampanyasında güzelliğin çeşitliliğini ve bireyler arası farklılıkların zenginliğini vurgulamak için 42 kişinin fotoğrafları kolaj olarak kullanılıyor. Ambalaj ve kampanya görsellerinde gençlere yönelik bir imaj çizen parfümün illüstrasyonlarını Jacky Blue yapmış.

Kaynak: Fragrantica

Ben de ufak bir katkı vermiş olayım, parfümün koku profili:

Üst Notalar: Ravent, Nergis

Orta Notalar: Badem Sütü

Alt Notalar: Cashmeran, Sedir

Bir kullanıcı, parfüm kapağından 90'lar havası aldığını belirtmiş. Yalan yok ben de kapağını Justin Bieber'in 90'lar tarzı olan Sorry şarkısı klibine benzettim. Badem sütü ve nergis sebebiyle rahatlatıcı bir koku olabileceği de yazılmış ama şişe estetiği o mesajı hiç vermiyor...

Yorum

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bu arada şimdi farkettim, notaları yazmışsınız zaten. SORRY... Rayiha
İşleniyor...
X