Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane 2020 Parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

İnşAllah şaheser niteliğinde güzel eserler ortaya çıkarırlar.

Yorum

Artık fiyatları o kadar uçtu ki, şaheserlere ulaşma konusunda o kadar iyimser olamıyorum. Yeni seriyle daha da zamlanıp arşa doğru gideceğini zannediyorum.

Yorum

Merakla bekliyoruz inş bir split olurda deneme imkanımız olur.

Yorum

bir niş parfüm evi için her sene 3-5 parfüm çıkartmak ne kadar doğru emin değilim

Yorum

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben de tam bunu düşünüyordum... Fuara her yıl parfüm yetiştirmek gibi bir misyon ve son 2-3 koleksiyonun da düşen ivmesini göz önüne alırsam eğer yakın zamanda Nishane için yeni Terenzi veya Montale diyebiliriz herhalde.

• fsater
            fsater Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            doğru söylemek gerekiyorsa hiçbir parfümünü kullanmadığım için ön yargılarım var nishaneye.umarım montale kalitesinde değillerdir

Birtane sağlam gül temalı parfüm geliyor. Parfüm bereketi ve doğurganlığı temsil ediyor. Son bitmiş halini koklamadığım halde ön çalışma beni benden almıştı. Parfümörünü siz tahmin edin artık

Yorum

• M14Y
            M14Y Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Tarif etme fırsatınız var mı acaba nasıl bir çalışma olmuş Gül içerikli parfümler baya ilgimi çekiyor.

İnşallah Cecile hanımdır. Ani'den hayran kaldığım sonradan denediğim 2 parfümünü de çok iyi bulduğum bir parfümör.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
            Birtane sağlam gül temalı parfüm geliyor. Parfüm bereketi ve doğurganlığı temsil ediyor. Son bitmiş halini koklamadığım halde ön çalışma beni benden almıştı. Parfümörünü siz tahmin edin artık
            Kaldı dört

Yorum

Bu güzel haber işte

Yorum

Instagram hesabında Cecile'i açıkladı Nishane çok mutlu oldum şu an Sizin bahsettiğiniz parfümü mü yapıyor hocam?

Yorum

Ege temalı sucul-aromatik-ferah tarzda bir yazlık gelecek. Özellikle Boszporusz satıştan kalktıktan sonra Nishanenin bu segmentte ciddi bir açığı vardı bu açık boszporuszu aratmayacak hatta unutturacak bir parfümle kapanmış olacak.
                  Son Düzenleme matrai; 12-05-20, 22:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu çok iyi bir haber.

Ege temalı sucul-aromatik-ferah tarzda bir yazlık gelecek. Özellikle Boszporusz satıştan kalktıktan sonra Nishanenin bu segmentte ciddi bir açığı vardı bu açık boszporuszu aratmayacak hatta unutturacak bir parfümle kapanmış olacak.
                  aqua sextius ile benzerlik taşır mı acaba bunun da parfümörü Cecile hanımsa eğer?

Yorum

Şahsen bana bozsporuzu unutturamaz hocam

Yorum

3 parfüm olacağı kesinleşti.

Son parfüm, bir önceki seride Unutamam isimli parfüme imza atan Miguel Matos'dan gelecek.

İndie kıvamında indolik çiçeksilerin boy gösterdiği sıradışı bir parfüm geliyor.

Yorum

Çıkış tarihine ilişkin bilgi de var mı?

Yorum

Beklemedeyiz inşallah baya ses getirir unutmam gibi ani gibi güzel bir içerik koyar biraz nötr durayım yinede
                          Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

İşleniyor...
                          X