Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane 2020 Parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane 2020 Parfümleri

Yakında buralar karışacak vaziyet alın

Nishane yine birbirinden iddialı ve ses getirecek çalışmaları ile yakında bizlerle buluşacak.

Şimdilik sadece bunları yazabiliyorum. Konu başlığını ilerleyen günlerde ufak ufak doldurmaya başlayacağım.

EDİT 1: Yeni parfümler bir aksilik olmazsa haziran ayı sonunda lansmanı yapılacak ve satışa çıkacak

EDİT 2: Şu an kesinleşen 3 parfüm var bu sayı çalışmalar yetişirse 5 olabilir

EDİT 3: Birtane sağlam gül temalı parfüm geliyor. Parfüm bereketi ve doğurganlığı temsil ediyor. Son bitmiş halini koklamadığım halde ön çalışma beni benden almıştı. Parfümörünü siz tahmin edin artık

EDİT 4: Ege temalı sucul-aromatik-ferah tarzda bir yazlık gelecek. Özellikle Boszporusz satıştan kalktıktan sonra Nishanenin bu segmentte ciddi bir açığı vardı bu açık boszporuszu aratmayacak hatta unutturacak bir parfümle kapanmış olacak.

EDİT 5: 3 parfüm olacağı kesinleşti. Son parfüm, bir önceki seride Unutamam isimli parfüme imza atan Miguel Matos'dan gelecek. İndie kıvamında indolik çiçeksilerin boy gösterdiği sıradışı bir parfüm geliyor.
    Son Düzenleme matrai; 01-06-20, 08:52. Tarafından yapıldı.

pusuda yerimi aldım

Yorum

İnanılmaz derecede merak ediyorum. Bir Nishane spliti yakındır o zaman

Yorum

Yapıyor bu adamlar

Yorum

Umarım Ani de olduğu gibi dünya çapında bilinen parfümörleri yeni çıkacak olanlarda görürüz.

Yorum

Hemen yerimi alayım şuradan

Yorum

Umarım fiyatlar nefs gibi 500 euro olmaz yoksa ses getirecek çalışmalar olacağından şüphem yok 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Yorum

Heyecanla bekliyoruz Altuğ hocam

Yorum

Geçen sene ki çıkarttıkları muskane,florane ve safran colognise gibi benzer şeyler çıkarmazlar umarım.

Yorum

Hafiften merak etmeye başladım ama beklentimi nötr şekilde tutuyorum.

Yorum

EDİT 1: Yeni parfümler bir aksilik olmazsa haziran ayı sonunda lansmanı yapılacak ve satışa çıkacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                        Altuğ hocam bize de bir split görünüyor o zaman direk üreticiden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Powerty View Post

Altuğ hocam bize de bir split görünüyor o zaman direk üreticiden
                          +1🙂

Yorum

Şu anda kesinleşen 3 parfüm var bu sayı çalışmalar yetişirse 5 olabilir.

Yorum

3 ya da 5 parfüm az değil, güzel habermiş

Yorum

İşleniyor...
                              X