Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yeni Dior Homme EDT 2020

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yeni Dior Homme EDT 2020

Click image for larger version  Name:	dior homme edt 2020.jpg Views:	424 Size:	170.3 KB ID:	147604

Baştan aşağıya değişen bir Dior Homme ile karşı karşıyayız. Hem şişesi hemde notaları tamamen farklı bir dior homme edt. Sanırım Dior yeni isimde bir parfüm çıkarmak yerine bu sene karşımıza Dior Homme adı altına alınmış bambaşka bir parfümle çıkacak. Öncelikle şunu belirteyim klasik Dior Homme EDT de olan neredeyse hiç bir nota bu parfümde yok görünüyor. İris, kakao, amber, deri, lavanta gibi ana notaların hiçbiri açıklanan notalarda görünmüyor. Sanırım koku profili de bambaşka birşey çıkacak. Sizi bilmem ama ben bir heyecan duydum.

Yeni Dior Homme EDT 2020 Açıklanan Notalar

Bergamot
    Pembe Biber
    Elemi Reçinesi
    Sedir
    Paçuli
    Misk
    Vetiver

Parfüm 2020 yılı içinde raflardaki yerini alacak ve diğer Dior Homme EDT artık Dior Homme Original ismi ile satılacak.
    Son Düzenleme matrai; 28-01-20, 20:23. Tarafından yapıldı.

Şaka gibiler gerçekten.
    Gerçi notayı kullanımdan kullanıma fark var.Paçuliyi sediri öyle bir kullanır ki vintage dior homme a çok yakın bir koku yaratır.
    Tabi bunlar benim optimist düşüncelerim.
    Realist olmak gerekirse geçmiş olsun diyorum.

Yorum

Valla ben Dior Homme gibi bir isme sahip markanın amiral gemisi olarak baktığım bir seriye kötü bir parfüm geleceğini hiç ama hiç sanmıyorum. Dediğim gibi bambaşka bir içerik ile bambaşka bir parfüm karşımıza çıkacak ve bu parfüm bir zaman sonra en beğenilen parfümlerden biri olacak. Bence alacele verilmiş bir karar ve aynı acelecilikle çıkarılan bir parfüm olmayacaktır. Dior Homme gibi kült olmuş bir parfümün yerine getirecekleri onun altında kesinlikle kalmayacak hatta daha üst düzey bir şey olacaktır. Bu benim şu anki görüşüm. Herşey parfüm çıktığında tam belli olacak.

Yorum

Click image for larger version

Name:	IMG_2390.JPG
Views:	1337
Size:	25.7 KB
ID:	147619 "I'm your man" derken? Umarım maskülenliğe boğar bizi sayın Demachy Şişesi de baya cezbediciymiş

Yorum

Eski formül olanda “Original” adı altında ayrı satılıcak diye yazıyor yabancı forumlarda , umarım beklentileri karsılar yeni formül

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir sözünün güzel bir örneği bence bu yeni seri. Ben olumlu bir hamle olarak görüyorum ve umutla bakıyorum bu yeni parfüme. Notalar bakıldığında çok ilgi çekici gelmedi bana ama önemli olan o notaların işlenişiyle ortaya çıkan koku. Hayırlısı olsun diyorum.

P.S: Bu arada mevcut Dior Homme EDT Dior'un uluslararası internet sitesinde "Dior Homme Original" olarak geçmekte. Mevcut stoklar bitene kadar yeni parfümle karıştırılmasın diye böyle mi satılacak yoksa başka bir durum mu var bilmiyorum. Hep beraber bekleyip göreceğiz

Yorum

mevcut üretimi beğeniyorum ancak koku donut mat ve boğuk geliyordu bazen. ben şu anki dior homme dan daha iyi olacağını düşünüyorum. bizleri daha maskülen bir dior homme bekliyor diyebilirim.

Yorum

ben heycan duymadım.pazarlama stratejilerini ahlaksızca buluyorum

Yorum

Ben meraklandım açıkçası dior homme serisini çok beğeniyorum. Bomba birşey gelebilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ben çok umutlu hissetmiyorum açıkçası, Dior'un eski parfümlerini sıklıkla ismini aynı bırakıp reformülasyonlarla saçma sapan hale getirme alışkanlığı var. Aynısını Dior Homme Sport 2017 versiyonunda yaptılar ve çok beğenilmedi diye biliyorum.

Yorum

Fragrantica kullanıcıları her zamanki gibi daha denemeden parfüm hakkında olumlu olumsuz yorumlara başlamışlar gerçekten ilginç

Yorum

https://www.dior.com/en_pl/products/...996445-product

Daha henüz herhangi bir görsel eklenmemiş ama Dior'un Polonya sitesine yeni Dior Homme Parfum'un sekmesi eklenmiş. İlk gözüme çarpan şişe boyutunun 100 ml'e çıkarılmış olması. Şu anda notalar aynı gözüküyor (iris, sandal ağacı ve deri). Bakalım bir hata sonucu mu böyle bir şey eklendi ya da doğru mu bekleyip göreceğiz

Yorum

• murrjm
                          murrjm Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          YEni logoyla birlikte yeni şişede sunulmuş.Kesin koku zayıflatıldı 100 ml diye de fiyatı yükseltildi !

• xPixa
                          xPixa Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hata değil gerçekmiş. Linki paylaştığımda ürünün görseli yoktu sitede fakat şimdi tekrar girdim baktım görsel eklenmiş. Hayırlısı olsun ne diyelim

• murrjm
                          murrjm Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Evet şu an uluslararası sitede de gördüm.Ancak yeni 100 ml lik şişe ile eski 75 ml'ik şişe ayrı ayrı yer alıyorlar.Ne yapacaklarını şaşırdılar iyice.

Dior Homme 2020 ile alakalı hep kötü yorum okuyorum.Oldukça jenerik bir kokusunun olduğundan ve Dior Homme ismine layık olmadığından bahsedilmiş çoğunlukla.
                        ''Yves Saint Laurent'in Y parfümünü Kouros 2020 olarak sunduğunu,asıl Kouros'un ise Kouros Original ismiyle kaldığını hayal edin''
                        şeklindeki bir kullanıcı yorumu içimi daha da kararttı.

Yorum

Kokunun, barbershop figürleri olan vetiver, sedir, lavanta ve miskle kurtarıldığından, neden homme olarak adlandırıldığına kadar birçok olumsuz inceleme ve eleştiri mevcut. Hakkında hayırlısı olsun DH 2020

Yorum

Dior'un hangi parfümü ilk çıktığında beğenildi ki? Ben henüz koklamadım ve ön yargılıda değilim bu konuda. Şunu kabullenmemiz gerekiyor Gucci, Costume National Homme gibi bir kaç marka dışında kimse maceranın peşinde koşmuyor. Şu anki piyasa koşulları gereği tabiri caizse hepsi piyasaya oynayan parfümler yapma peşinde. Yani satılmayacak bir parfüme kimse yatırım yapmak istemiyor piyasa şu anda bu. O yorumcular her ne kadar beğenmese de yerden yere vursalar da bu yılın en fazla satılacak parfümlerinden biri olacağını ön görmek için kahin olmaya da gerek yok. Bir defa markası Dior. Dior Sauvage'ın ilk çıktığı zamanları ve şu anki konumunu göz önünde bulundurun ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Yorum

• murrjm
                              murrjm Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Maalesef durum aynen böyle.Oyunu kuralına göre oynuyorlar.Bir kaç iş dışında ana akım sektörden büyük bir beklentiye girmemek gerek.Tasarımcı grupta sanırım en cesur adımı Gucci attı ondan da endişeliyim yakında kaldırırlar mı diye.Mesela TF nin sitesinde Orchid Soleil ve Noir Antracithe artık yer almıyor.Bu durum benim daha çok canımı sıkıyor
                          İşleniyor...
                          X