Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yeni Dior Homme EDT 2020

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Dior, seni kınıyorum ve sana sözler hazırladım.
    Son Düzenleme Aryan; 29-01-20, 22:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

Şişesi çok hoş görünüyor, inşallah yeni koku da güzel olur, heyecanla bekliyorum.

Yorum

Buraya hiçbi,r şey yazmamışız parfüm ile ilgili. O zaman hemen gözlemlerimi sunayım herkese.

Klasik Dior Homme ile hiç bir bağlantısı yok. Tamamen başka bir parfüm.

Yeşil ve ferah bir eksen üzerine kurulmuş etliye sütlüye karışmayan, modern ve günlük kullanıma uygun bir parfüm.

Baştan sona narenciye ve sedirin erkeksi dokunuşlarla ferah hissiyatını çok net alabiliyorsunuz , vetiver çimen gibi kokmaktan ziyade sadece yeşil dokunuşlar yapmış. İso-e ve Kaşmir gibi 2 sentetik nota parfümün ana gövdesine oturtulduğu için kalıcılık ve farkedilirlik bu tarz bir parfüme göre çok iyi.

Tamamen genel beğeniye oynayan, günümüz şartlarında peynir ekmek gibi satacak bir parfüm.

Original Dior homme sevelerin yerden yere vurduğu bir parfüm. Şunu iddia ediyorum bu parfüm Dior Homme ismiyle değilde Dior Man gibi yeni bir isim ve şişeyle çıksaydı bir zaman sonra Dior Sauvage gibi satış rekorlarına oynayan bir parfüm olurdu. Biraz algı karmaşası yarattığı için sanırım o seviyelere gelemeyecek.

Özetle, günlük kullanıma uygun, genel beğeniye oynayan, kullanısınıda etrafıda rahatsız etmeyen ferah bir parfüm olmuş. Zaten biz tecrübeli parfümseverler haricinde günlük kullanıcılarında tam olarak istediği bu.

Yorum

Ben beğendim...

Yorum

İşleniyor...
          X