Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane 2019 Bombaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Sevgili nishane yöneticileri buraya gelip 50-100 kişiye bedava sample yollasanız gidip fragranticada olumlu yorum yapacaz desteklicez sizi, aventusun en iyi 3 alternatifinden birini hacivat yapabiliriz fragranticada. Cimri olmayın gelin sampları herkese ücretsiz yollayın.
    Son Düzenleme alikaptan; 23-04-19, 18:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

Öyle demeyin, yabancı bloggerlara yorumlamaları için ücretsiz şişeli parfüm yolladıkları için tebrik ediyorum kendilerini, ne kadar şık bir hareket. 👍
      Click image for larger version

Name:	C408F429-C773-4EFF-898E-3F3DB93CB6B7.jpeg
Views:	287
Size:	182.4 KB
ID:	122784
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

https://youtu.be/I8OKtukz_x0

işte o şarkı Ebru Gündeş yorumuyla UNUTAMAM...bu şarkıyı Mustafa Ceceli yorumuyla seviyorum ama Ebru da hiç fena okumamış , özellikle meyanda tüylerim şöyle bir ürperdi

Yorum

Click image for larger version

Name:	A99CD652-1831-4752-AF84-C57CB03B9A36.jpeg
Views:	128
Size:	330.3 KB
ID:	122821

Ani şişe Görseli de geldi

Yorum

Günaydınlar,
            Konu dışı ama Nishane hayranlarına bir sorum olacak, nereye yazsam bilemedim Parfümlerin ambalajı online satın almaya uygun mu? Yani kutusu jelatine sarılı mı, ya da ambalajın bir yerinde bir güvenlik etiketi, mührü, vb. bulunuyor mu?

Yorum

Selamlar. Dış kutunun üzerinde jelatin değil ama kağıttan daha kalın bir plastik koruma bulunuyor. Yani jelatin gibi tek kullanımlık değil de istenirse hep kullanılabilecek plastik bir katman daha var. Bu yazdığım eski koleksiyon için geçerli. Eski koleksiyonda kutular Amouage Library serisindeki gibi.

Hacivat, Karagöz ve Zenne'de ise kapaklı, oymalı bir dış kutu var. Fakat bu dış kutunun haricinde farklı bir koruma olup olmadığını hatırlayamadım.

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Özellikle merak ettiğim Küçük Prens serisi bu arada.

• mertus
                mertus Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aslında küçük yuvarlak bir etiket var ama açıldıktan sonra tekrar yapıştırılamayacak bir şey değil. Kesin garanti vermez.

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hımmm, teşekkürler. Enazından online satışlar için bir garanti olması gerek, bir süre önce bir niş markanın parfümünü teslim aldığım an iade ettim. Şişeye engelsiz ulaşabiliyordum. Kötü niyetli biri çok rahat şişeyi hafifletip iade edebilirdi. Biraz paranoyakça biliyorum ama olmaz da değil yani.
                Son Düzenleme Rayiha; 24-04-19, 15:20. Tarafından yapıldı.

Orjinal yazı sahibi: mertus
              Selamlar. Dış kutunun üzerinde jelatin değil ama kağıttan daha kalın bir plastik koruma bulunuyor. Yani jelatin gibi tek kullanımlık değil de istenirse hep kullanılabilecek plastik bir katman daha var. Bu yazdığım eski koleksiyon için geçerli. Eski koleksiyonda kutular Amouage Library serisindeki gibi.

Hacivat, Karagöz ve Zenne'de ise kapaklı, oymalı bir dış kutu var. Fakat bu dış kutunun haricinde farklı bir koruma olup olmadığını hatırlayamadım.
              Var hocam dediğiniz plastik o seridede mevcut

Yorum

Notalarda açıklandı fragranticanın açılış sayfasında.

Yorum

İncelediğim kadarıyla Unutamam, diğerlerinden farklı olarak 30 ml'lik şişede satışa sunulacak.

Yorum

30 ml parfüm kullanımı için, bizim gibi bir çok parfümseverler açısından çok uygun bir ml bence. Ancak 100 ml şişesindeyse, 30 ml şişesinden kullanamıyorum ben nasomattolar yada tauer flash serisi gibi kullanmaya kıyamıyorum)

Yorum

Yeni serinin adı 'No Boundaries' olmuş ve parfümlerin satış boyutlarıda şu şekilde olucakmış

Anı 50ml ve 100 ml
                      Nefs 50ml
                      Unutamam 30ml
                      Muskane-Florane 100ml
                      Safran Colognise 100ml

Yorum

Şöyle bir notalarına baktım da Anı isimli parfümü tam benlik görünüyor. Bir an önce çıksa da denesek. Fiyatları nasıl olacak acaba?

Yorum

Teknik soru: Demi Extrait ile Extrait de Parfum arasında % kaç fark vardır?

ANI - Extrait de Parfum - 50 ml/100 ml - by Cécile Zarokian
                          NEFS - Extrait de Parfum - 50 ml - by Chris Maurice
                          UNUTAMAM - Extrait de Parfum - 30 ml - by Miguel Matos
                          MUSKANE - Demi Extrait - 100 ml - by Chris Maurice
                          FLORANE - Demi Extrait - 100 ml - by Chris Maurice
                          SAFRAN COLOGNISÉ - Extrait de Cologne - 100 ml - by Jorge Lee

Yorum

• matrai
                            matrai Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            EDP ile EXtrait Arasında %22 Esanas Oranına sahip.

• hlttmz
                            hlttmz Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Teşekkürler Altuğ hocam

Unutamam isimli olanı ilgimi çekti. Kült bir parfüm olacakmış hissi veriyor. Anı'nın notaları da çok hoş.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Home of scents'te yerlerini almışlar...

Yorum

• mertus
                              mertus Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Deneme imkanı var mıydı?
                          İşleniyor...
                          X