Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Narciso Rodriguez Poudree

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Misk ve odunsu notaların baskın olduğu bir pudra. Bende misk sivrildiği için kullanamayacağımı bile bile pudralılar koleksiyonum için minik rollerball versiyonunu almıştım. Ama sonra bu Narciso'yu beğendiğini söyleyen bir arkadaşıma doğumgünü hediyesi olarak verdim.
    Son Düzenleme Rayiha; 07-11-19, 09:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

Denemeyi unuttuğum bir parfümdü. Bir iki hafta önce odasında çekilmiş fotoğraflarını gönderen bir arkadaşımın duvardaki rafında dizili parfümler arasında bu parfümü görünce, bana gelirken onu kullanmasını istedim. Böylece denemiş oldum Zarif, kırılgan, naif ama çaktırmadan çekici de olmayı başarabilen bir parfüm. Gücü biraz sınırlı sanırım, yakından koklayınca mesele yok da biraz mesafe olunca pek burnuma gelmediğini söyleyebilirim. Gerçi o sırada benim üzerimde gümbür gümbür yayılan Opus VI olduğu için Poudrée'yi bastırmış olabilir.

Yorum

Daha önce Narciso Poudree için en sevdiğim Narciso parfümü demişim.Şu anda ise ilk sıramda For Her EDT var.For Her,elimde olmasına rağmen değerini ilk başlarda anlayamadığım bir parfüm.Başkalarında,farklı ortamlarda duydukça ne kadar çekici kokabildiğini farkettim.Şu anda kendim de çok severek kullanıyorum.Poudree ise yine hemen arkasından geliyor benim için.Masum ama çekici,yumuşak bir parfüm.Kalıcılığı ve yayılımı bende fena değil.Özellikle ilk başlarda gayet iyi.Sonradan tene yaklaşıyor ama yine de iltifat alıyor👍🏼

Yorum

Etrafta çok farkediliyor mu bilmiyorum ama ben sıktığımda kokusu burnuma her daim gelen kokulardan.
          Çok yumuşak bir koku olduğunu düşünmüyorum ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

denediğim narcisolar arasında en az sevdiğim poudree oldu bana göre biraz ağır bir parfüm.

Yorum

Chloe Love yerine önerilerde bulunuyorlar bu parfümü, artık kendilerini bulmakta zorlanacağım için bu parfümü önerir misiniz? sevgiler

Yorum

• Libra
                Libra Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Her ikisi de pudralı olsa da benzemiyorlar bence.Love,daha soğuk ve keskin yapıda.Narciso ise biraz daha tatlımsı,yumuşak,ılık,insanı sarmalayan bir parfüm.Ben her ikisine de bayılıyorum.Fazla benzer olmasa da kesinlikle Narciso Podree yi de tavsiye ederim.Sevgiler💕

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben de Libra'ya katılıyorum, ikisi farklı tür pudralar. Bana Love daha çiçeksi ve yumuşak, Poudre ise daha odunsu ve tozlu geliyor.

Love'ın tükeneceğini duyduğumda alternatif arayışına girmiştim, (çok yedeklersem bozulacağını düşünüyordum o zamanlar ve bu arayış parfüm dünyasına biraz daha kapılmama neden oldu) ve denediklerimin arasında hissiyat açısından Guerlain Insolence'i yakın bulmuştum, uzun zamandır severek kulanıyorum.

Aynı markadan L'Instant Magic benzer bir pudra hissi verebilecek bir parfüm.

Trussardi My Name de çok kullanışlı, serin ve kremsi yapısıyla Love sever olarak beni mutlu eden bir parfüm.

Salvatore Ferragamo Emozione üretimi duran ama hala bulunabilen, Love'a daha yoğun ve tatlı bir alternatif.

Dilerim içinize sinen yeni bir parfüm bulursunuz
            İşleniyor...
            X