Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Costume National Homme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

benim de zamanında şişeli sahip olduğum ama yaklaşık 1 yılda anca 20 ml civarı kullanabildiğim bir koku oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post

Kesinlikle... Dozajı kaçırınca gerçekten çekilmez hale geliyor. Bir de kapalı mekanlar için pek uygun değil sanki. Dolce di Giorno, CN Homme'a kıyasla daha sofistike ve biraz daha boyutlu. Eriğin katkısı çok keyifli.
      Tam da yazmayı düşündüğüm kısımdan bahsetmişsin Mete abi. Özellikle de "sofistike" ve "erik" kısımları

Yorum

Costume National en başarılı bulduğum ana akım markalardan birisi. Scent intense, Soul, 21, Homme hepsi hem kalite hem silaj olarak 'designer' kavramına boyut atlatacak düzeyde. CN homme ise kritik bir koku. 1-2 fıs sıktığınızda mükemmel bir parfüm iken 5-6 fıs sıktığınızda sizi oksijensiz bırakabilir.

Yorum

İlk denememde hiç beğenmemiştim ama sonradan kış mevsiminde kullanılacak favori parfümlerimden birisi oldu,zaman verdikçe ve dozajında kullanıldıkça güzelleşen kokulardan.

Yorum

Kış ayları için vazgeçilmezler arasında 👍🏻

Yorum

Yazılanları okuyunca önce bir şaşırdım çünkü CN Homme hiç bir zaman lady killer olarak tabir edilen bayanların çok beğendiği bir koku olmamıştır bana göre Yazının sonunda kokunun gerçek yüzü çıktı ortaya zaten

Benim de çevremde özellikle bayanlardan olumsuz tepkiler alır CN Homme ancak hiç bir zaman bu sebepten ötürü bırakmadım onu.Erkekler daha çok beğeniyor bu kokuyu kokladıklarında sanırım.Mekan,zaman ve dozajlaması iyi ayarlanması gereken bir baş yapıt bana kalırsa

Son zamanlarda yaşadığım bir sıkıntılı durumu da belirteyim; AVM'lerde Rebul mağazalarının önünden geçerken yükselen CN Homme çakması koku İnsanı CN Homme'dan soğutur Allah korusun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
                Yazılanları okuyunca önce bir şaşırdım çünkü CN Homme hiç bir zaman lady killer olarak tabir edilen bayanların çok beğendiği bir koku olmamıştır bana göre Yazının sonunda kokunun gerçek yüzü çıktı ortaya zaten

Benim de çevremde özellikle bayanlardan olumsuz tepkiler alır CN Homme ancak hiç bir zaman bu sebepten ötürü bırakmadım onu.Erkekler daha çok beğeniyor bu kokuyu kokladıklarında sanırım.Mekan,zaman ve dozajlaması iyi ayarlanması gereken bir baş yapıt bana kalırsa

Son zamanlarda yaşadığım bir sıkıntılı durumu da belirteyim; AVM'lerde Rebul mağazalarının önünden geçerken yükselen CN Homme çakması koku İnsanı CN Homme'dan soğutur Allah korusun.
                Rebul İstanbul'du sanırım kokunun adı. CN Homme ile aynı fiyata çakmasını satıyorlar, ilginç.

Yorum

Bu son serilerde tekrar eski haline döndüğü olayı doğrumu yoksa şehir efsanesimi biraz ? A serisi bulmak imkansıza yakın çünkü.

Yorum

• murrjm
                    murrjm Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    A serisi olmayan batch'lerde ne gibi bir sıkıntı vardı Burak :/

• Burakkk
                    Burakkk Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Saldırgan silaj ve yüksek kalıcılık varmış ilk serilerde Muratcım. Ama bir arkadaşımız forumdan ilk ve son seriyi karşılaştırmış fark yok düzeltmişler dedi.

Eskisi gibi bulunmuyor bu parfüm piyasada nedense.

Yorum

Gün içinde annem dolabımdan CN Homme'u bulup 2 sprey kullanmış.Akşam eve geldiğimde geçtiği yerde CN Homme'u kokluyordum.
                    Kendi üzerimde yayılımının bu denli iyi olduğunu tam olarak test edememiştim tekrar şaşırttı beni.Ayrıca ortama bıraktığı iz yumuşacık tatlı bir koku
                    Seni seviyorum CN Homme

Yorum

Başlangıcı değil ama Arquiste'nin "Nanban"ın bitişini ben Costume National pour Homme'a çok benzettim.

Yorum

bu kokuyu her kokladığımda bi kac dakika normal hayattan uzaklaşıyorum A serisi olanlar değerini bilsin böyle bir koku gelmedi piyasaya yaşayan efsane bence ...

Yorum

Eşimin "şunu bir türlü imza parfümün yapamadın" dediği, 2009 yılında İtalya'da en iyi erkek parfümü seçilen karanfil/labdanum bombası.

Yorum

Bu aralar piyasa bu parfümle dolmuş taşmış neredeyse her sitede satılıyor bi ara bulamamıştım nette.Buradaki yorumları okuyunca kafam karıştı biraz..50 ml n11 de 250 TL ye,100 ml si trendyolda 310 Tl ye var şu an

Yorum

Tekin Acar dı düstrübütörü Tekin Acar battıktan sonra uzun bir süre kimse tarafından getirilmedi. Geçen aylarda Te-ha kozmetik (Xerjoff,Tiziana Terenzi, Burberry, Givenchy gibi markalarında distribütörü) aldı dağıtımcılığını. Yakın zamanda daha da fazlalaşır ve spot piyasaya girdikçe fiyatı daha da düşebilir.

Yorum

• Guest's Avatar
                                Misafir Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Kalıcılık ve farkedilirliği eskiden iyiymiş şimdi nasıldır acep
                            İşleniyor...
                            X