Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Costume National Homme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Costume National Homme

Belki beğeneni kadar beğenmeyeni vardır.Belki kışın ve sonbaharın dışında onu kullanırsanız,insanlar sizden kaçabilir.Belki forumu bile ikiye bölmüş olabilir ama bu onun bir efsane olduğu gerçeğini değiştirmez...

Burada parfümü yorumlamayacağım,çünkü bu işi daha önceden gayet başarılı şekilde yapan üstad'larımız oldu...Sadece bu parfümle ilgili bir kaç anımı paylaşacam;
    5 sene önceydi galiba,adını forumlardan dolayı öğrenip merek içinde tekin acarda denedim.Üzerime anımsadığım kadarıyla 4-5 fıslatmıştım...o zaman işyerim kızılay avm'deydi,Muhabbetimin olduğu,avmde mağazada calışan bir kız arkadaşım geldi ve kokuyu üzerimde koklar koklamaz,arkadaşım olmasan seninle öpüşürdüm dedi...
    1 saat sonra hava almaya terasa çıktım ve terasda cafe işleten bir ablamız vardı.Sevgilisiyle benim masama oturdular ve rüzgar esdikçe koku burunlarınına geldi,kızın ilk tepkisi; yaa bu güzel koku sendenmi geliyor diye sordu,sonrasında sevgilisine dönüp çabuk sanada bu parfümden alalım diyip adını not aldı...

Bu gazla gittim tekinden aldım kokuyu...Sonrasında ne oldu biliyormusunuz!!! Bu 2.şişem ama cevremde kimse şu an parfümü beğenmiyor, ilk sıktığımdaki gibi geri dönüşler falanda almıyorum ama umurumdada degil çünkü ben bu parfümü giyince acayip mutlu oluyorum ve ben bu parfümü çok ama çok seviyorum...

Costume National çıkarttığı parfümlerle bu piyasaya damga vurmuş bir marka. CN Homme, CN 21, CN Scent İntense ve son efsanesi soul. Hepsi birbirinden güzel ve hepsinde kalite üst düzey. CN Homme son reformülelerden sonra eski performansını yitirsede günümüz şartlarında halen bir canavar.

Yorum

Evet altuğ hocam şişeli olarak kullandıklarım homme,21 ve soul üçünüde severek kullanıyorum.Soul'u bitirdim gerçi ama bir şişe daha alınır aslında.

Yorum

Costume National Designer'ın üstü Niche'in bir altı bana göre. Hatta birçok Niche'ten daha iyi kaliteye sahip.
        Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Biraz uzak dursamda, hakkını teslim etmek lazım tam bir kalıcılık ve slaj canavarı.

Yorum

Çok sevdiğim bir arkadaşım 1 şişe kullandı , tenine de yakıştırıyodum baya , çok deneyimledim ama alıp kullanmadım gözüm mü yükseklerde ne

Yorum

Beni malesef tarçından soğutan parfümdür bu. Daha önce de bahsetmiştim bi' çok kez. Kesinlikle katlanamadığım derecede tarçın doluydu ve bi' türlü ısınamadım kendisine. Yada benim tenimde o nota azıttı bilemedim.
              En çok merak ettiğim CN 21. Henüz deneyemedim ama yakında bi' şekilde dekant falan araştıracağım.

Homme ile söylemek istediğim bi' diğer nokta ise; reformüle değneğiyle tanışmış olması. O eski haaaalimden eser yok şimmmmdi gibi bi' durum var.
              - Stop the car...
              - What ?!
              - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam tunalıya gelirsen ilk başta güzel bir italyan pizzası ısmarlayacağım sonrasında filtre kahve Eee malum pizza dükkanı işletiyoruz neticede

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                OOO süper. Spor yapıyorum ama arada şımarmak en sevdiğim yani. Çok çok teşekkür ederim Fuat dostum, eksik olma. Yolum düşerse mutlaka irtibata geçeceğim.

• Guest's Avatar
                Misafir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tamamdır hocam forumdaki bütün dostlarıma kapım her zaman açık

Ben de sevmiyorum bu parfümü pek fakat silajı cidden çok çok iyi. Ben kullanmadığım için elimdeki dekantı arkadaşıma vermiştim, arkadaşım ne zaman sıksa 6 - 7 saat buram buram kokuyor, burna sürekli vuruyor Çevreye yayılımı etkili ve kuvvetli.

Benzer bir parfüm olarak Bois 1920 Dolce di Giorno tercih ederim bu arada.

Yorum

Çalıştığım şirkette en çok kötü eleştiri aldığım koku bu oldu. Bu kadar ağır olabileceğini düşünemedim, büyük hevesle almıştım, ama hayal kırıklığı benim için. Uzay'da Giorno'yu kokladım ama gözüm yemedi.

Yorum

Deneyimledigim kadariyla soul da bu da önce kafa karıştıran sonra vazgeçilmez olan kokulardan. Yayilimi müthiş keyfi harika. Fakat bende daha kendim dışında begenenini görmedim.

Yorum

Bu kokuyu sevmeyen yoğunluğundan sevmiyor. İş arkadaşınıza sıkın ya da etrafınızda dolaşan birine. O gezdikçe seversiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Birde kışın ve az dozajlı lütfen

Yorum

En sevdiğim parfümlerimden olmuştu. Mağaza deneyip beğendiğim neredeyse hiç olmamıştı genelde kötünün iyisini alirdim beğeni açısından. Bu parfüm benim için bunu durumu bozan parfum olmuştur. Benzetilen ve daha kalitelisi denilen dolce di giorno yu muhtemelen kör alış şeklinde edinecegim fırsatim olduğunda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lyrica View Post
                          Birde kışın ve az dozajlı lütfen

Kesinlikle... Dozajı kaçırınca gerçekten çekilmez hale geliyor. Bir de kapalı mekanlar için pek uygun değil sanki. Dolce di Giorno, CN Homme'a kıyasla daha sofistike ve biraz daha boyutlu. Eriğin katkısı çok keyifli.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
                            Costume National çıkarttığı parfümlerle bu piyasaya damga vurmuş bir marka. CN Homme, CN 21, CN Scent İntense ve son efsanesi soul. Hepsi birbirinden güzel ve hepsinde kalite üst düzey. CN Homme son reformülelerden sonra eski performansını yitirsede günümüz şartlarında halen bir canavar.
                            Efsane denilen A ve son çıkan E serisini forumdan bir büyüğüm sayesinde birini sağ kolumda, diğerini sol kolumda birkac denememe rağmen ben ne performans ne de koku olarak fark göremedim. Belki açılışta ufak farklar vardı ama kısa süreli ve peşine düşülecek bir detay değildi. Reformulasyon ara batchlerde olduysa bile son versiyonda durumu toparlamışlar.

Yorum

• Pi-jeY
                              Pi-jeY Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Kesinlikle hocam bende bir fark göremiyorum .3 şişe bitirdim hep aynı

• ibrhm
                              ibrhm Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hocam söz konusu CN homme ise otorite sizsiniz😬
                          İşleniyor...
                          X