Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Thierry Mugler - Pure Havane

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

İlk sıkışımda tütün kolonyasını andıran bir yandan da ofis arkadaşlarımın 300 TL'ye parfümmü alınır laflarıyla korka korka denemiştim ama yarım saat sonra bal kendini göstererek aşırı derecede bal kokusunu daha sonra koku vanilya ve kahve notalarıyla yumuşayarak hoş bir koku almıştı.Burnumun kokulara çok hassas olması nedeniyle her parfümü begenemiyordum baş ağrısı yapıyordu yalnız pure havane ilk 2-3 saat çok belirgin sonrasında tene yaklaşsada yaklaşık 8 saat üstümde kalmıştı koku buna rağmen baş ağrısı yapmadı.Parfümü kullandıkça başlarda alamadıgım tütün kokusunu daha iyi almaya başladım bal kokusu ise daha az almaya başladım ayrıca vişne notası olmadıgı halde vişne kokusu alıyorum hatta vişneli biskrem gibi kokuyor.
    Koku Güzelliği:10/8
    Koku Kalıcılığı:10/8 Şahsi fikirlerim daha iyisini deneyene kadar. ) Çokta övmeyelimde herkes almasın

Yorum

Sevip sevmemek kişiye göre değişebilir ama bir niş firmasına parfümünü kopyalatan çok az designer firması biliyoruz ve pure havane bunlardan biri, helede 180 300 bandında bir parfüm olunca bu bence saygıyı hakediyor,,naxos ile benzerlik çok üst düzeyde tabiki naxos özellikle orta ve son kısımda kalitesini gösteriyor ama fiyat farkı düşünüldüğünde pure havane fp olarak bir çok parfümden hatta naxosdan bile önde kanımca. çok yoğun gelebilir bir şişe bir ömür yeter muhtemelen ama evde herhangi bir anda koklayıp hatta bir fıs sıkıp mutlu olacagınız tarzda bir koku bence, tabi fısını denk getirirseniz cünkü muglerin bu şişeleri rengi yıldızı mumsu yapısıyla güzel olsada sprayer olarak çok kötü üst kısmını kesip kullananlar bile var,

Yorum

Aynen katılıyorum bende şişenin tam sıkım yerini bıçakla ''∩'' bu şekil gibi kestim hem kolay sıkılır oldu hemde kestigim belli olmuyor .

Yorum

Farklı zamanlarda uzun kullanım testlerine tabi tuttuğum ama bir türlü ısınamadığım bir parfüm. Sanırım tütün ve bal ikilisinden hoşlanmıyorum. Ancak başarısız diyemem alanında çok başarılı

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

En son üretilen şişeler malesef hiç kalıcı değil piyasada şu anda eski üretimlerle karışık satılıyor kutuları farklı.Yeni çıkan pure havanelerde kutunun önünde büyük harflerle MUGLER yazarken eski üretimlerde Thierry mugler yazıyor. Ben 2014 üretim tarihli kullanıcısı olarak şanslı sayılırım tabi birde vintage kullanıcıları varki asıl şanslı onlar

Yorum

Bendeki sadece MUGLER yazan performansı bukadar iyi oldugu halde eski versiyonunu düşünemedim neden tutulan bir parfümün içeriğiyle sürekli oynarlarki.

Yorum

Spreyinden dolayı satanlardanım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İlyas
                  Spreyinden dolayı satanlardanım
                  Spreyin üstünü işaretli yerlerden kesip bu muhteşem kokuyu kullananlardanım

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilkerkepce View Post
                    Spreyin üstünü işaretli yerlerden kesip bu muhteşem kokuyu kullananlardanım

Sadece spreyde değil reformülasyondan vişne suyu olmuştu hocam balı bal dünyası tütünü adıyaman olmuştu Kübadan çıkıp.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İlyas

Sadece spreyde değil reformülasyondan vişne suyu olmuştu hocam balı bal dünyası tütünü adıyaman olmuştu Kübadan çıkıp.
                      3.reformülasyon gerçekten çok kötü ama 2. nispeten idare eder keşke ilk hali gibi kalsaydı.Ben 2014 şişeye sahibim çokta memnunum

Yorum

Bizi reformülasyon peşinde süründürenler utansın.

Yorum

İlla isim veya şişe değişince kokuyla da oynamak zorundalar mı ben anlamadım bu işi.

Veya müşteri olarak ben salak mıyım ? Yıllardır kullandığım kokunun eskisi kadar yoğun olmadığını anlamayacak mıyım ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burakkk
                            İlla isim veya şişe değişince kokuyla da oynamak zorundalar mı ben anlamadım bu işi.

Veya müşteri olarak ben salak mıyım ? Yıllardır kullandığım kokunun eskisi kadar yoğun olmadığını anlamayacak mıyım ?
                            Piyasada belli bir müşteri sayısına ulaşınca ve parfüm isim yapınca malesef hemen hemen tüm kokuların başına geliyor bu olay.Bende sizin gibi düşünüyorum ama demekki bizim gibi düşünmeyen çok insan olacakki gidip o yeni kötü hallerinide alıyorlar..Ticari olarak çok kaybı olsa bu riske girmezler diye düşünüyorum

Yorum

Sizler hangi üretimi bu kadar beğenmediniz acaba 🤔
                              Bendeki 16274 batch (2016) yeni kutu ama kokusu oyle pisman edecek gibi degil.. Reformule zamanı en son ne zamandı bilen var mı acaba.
                              Ben sulandırılmışın da sulandırılmış halini mi kullanıyorum yoksa sadece sulandırılmış halini mi 😂

Yorum

Orjinal yazı sahibi: remy
                                Sizler hangi üretimi bu kadar beğenmediniz acaba 🤔
                                Bendeki 16274 batch (2016) yeni kutu ama kokusu oyle pisman edecek gibi degil.. Reformule zamanı en son ne zamandı bilen var mı acaba.
                                Ben sulandırılmışın da sulandırılmış halini mi kullanıyorum yoksa sadece sulandırılmış halini mi 😂
                                14309 batch (2014) benim kullandığım eski kutu.2017 üretim yeni kutu test etmiştim gerçekten çok farklıydı.Senin ucu ucuna eski formül olma ihtimalin var yoksa bariz farkedersin daha önce pure havane kullandıysan..

Yorum

İşleniyor...
                                X