Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Thierry Mugler - Pure Havane

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Thierry Mugler - Pure Havane

Click image for larger version

Name:	A-Men-Pure-Havane.jpg
Views:	1997
Size:	53.0 KB
ID:	8033

2011 yılında piyasaya çıkan ve Thierry Mugler markasının bir anda en popüler parfümü olmayı başarmış parfümü. Aslında ilk çıktığı zaman limitli sürüm olarak çıkmıştıa ama yakaladığı satış grafiği onu bir anda standart sürüm olmaya zorladı. Klasik A-Men dnası üzerine inşa edilmiş tütünün bal ile tatlandırılması sonucu ortaya enfes bir koku çıkmış. Sevmeyeni yok gibi kokusu genel beğeniye hayli uygun. Ve fiyatıda ortalama bir ana akım parfümünden daha düşük. Bu yüzden gözde olması ve çok satılmasına şaşırmamak lazım. Hala keşfetmeyenler varsa en kısa sürede denesin.

Şu A-Men şişeleri birtek bana mı itici geliyor yada şişelerini sevmediğim için kokularına da mı önyargıyla yaklaşıyorum tam anlamadım ama denediğim çoğu parfümünü ortanın üzerinde bulamadım .

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fıslatmak sıkıntılı oluyor bu şişelerde.

Seviyoruz kendilerini .

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

Pure havane ve pure malt kokuları arasında bir seçim yapsam; ilk ve orta notalarda pure havane derim tenden ayrılırken pure maltı daha çok seviyorum ama ikiside olmasa olur dediklerimden

Yorum

Olmasada olur.
        Sadece garçons.

Yorum

Tobacco Vanille in panzehiri.

Yorum

Beğenmeyenine rastlamadım.
            Elden çıkardım ama özlüyorum.

Yorum

Valla fiyatına göre performansı göklerde. Çok zor seken bir parfüm. Pahalı abisi Xerjoff Naxos ile içerik olarak değil ama yarattıkları hava olarak aynılar. Benim zehirlemem ile Pure Havane'e tutulan bir arkadaşıma Naxos'u koklattığımda "e bu Havana değil mi?" diye bir karşılık aldım. Bu Pure Havane'in başarısı bence.

Şişeleri bana çok geldiği için, kendime dekant ayırıp sattıklarımdan..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BatuhanKLC
                Şu A-Men şişeleri birtek bana mı itici geliyor yada şişelerini sevmediğim için kokularına da mı önyargıyla yaklaşıyorum tam anlamadım ama denediğim çoğu parfümünü ortanın üzerinde bulamadım .
                Kesinlikle katılıyorum sırf şişesinden hoşlanmadım diye elden çıkardım a meni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Pure Havane dekant olarak aldığım ilk kokulardan. Onun için bende yeri hep ayrı olacaktır. Soğuk havalarda beni sımsıcak yapar günlerce arka arkaya bıkmadan kullanabilirim. Tabi bu aralar tahtını Naxos aldı..
                  Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Bence bu koku çok abartılıyor. Hele ki flanker olduğu düşünülürse.

Yorum

Bir şişe alıp sonuna kadar kullanacağımı sanmıyorum

Yorum

vişne kokusu kendini uzunca süre hissettiriyor.
                        kalıcılığı, fiyatı ve aldığı olumlu yorumlar; kullanmak isteyenler için iyi bir neden..
                        şişe tasarımlarını beğeniyor fakat sıkarken zorlanıyorum. tam bir f/p ürünü.

Yorum

Piyasada onlarca aynı tarz kokudan hem fiyatı hem de performansı ile ayrılan bir koku.Genel beğeniye uygunluğu tartışılır ama bu fiyatı ile avantajı çok.

Yorum

Bir de doğru düzgün fıslatabilsem

Yorum

İşleniyor...
                            X