Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Lalique Encre Noire

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Genel beğeniye uzak bir parfüm diye düşünüyorum vetiver sever için ise sevmeyeni olmaz herhalde, ben sport versiyonunu edindim kullanmakta zorlanıyorum hatta hiç kullanmadım vetiver sevemedim maalesef hiç bir parfümde ama fiiyatının üstünde kalitesi var bu çok açık.

Yorum

Berkesin sevip kullanabileceği tarzda olmasa bile benim severek kullandigim bir parfüm. Vetiver seviyorum. Extreme ve sport versiyonu biraz daha ehlileştirilmiş diyebiliriz.

Yorum

Şişe boş ama sürekli sahip olmak istediğim bi' parfüm kendisi.
        Hatta Sport ve A'LExtreme versiyonlarını da alınmalı. Hatta ve hatta kadın versiyonu olan Pour Elle de alınıp Encre Noire koleksiyonu tamamlanmalı.

Koku dünyasının karizmatik kara lekeleri.

.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Herod
          Herod Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          merhabalar mümkünse pour elle hakkında biraz yorum alabilirmiyim ve hangi parfüme benzer...

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Herod Sevgili Herod çok uzun zaman önce denemiştim, inan hatırımda kalan sadece simsiyah bi' gül yorumu olduğu. Biraz gotik, sağlam elit ve retro bi' şeydi. Benzediği bi' parfüm önermem hatırımda kalan bu detaylar ışığında yanıltıcı olabilir. Bi' yerde denk gelirsem (üretimi durmadıysa) mutlaka deneyip ayrıntıları yazarım sizin için.

Farkedilirilik konusunda sorunları olsa da beklemediğiniz anda övgü aldırabilecek vetiver temalı koyu bir parfüm kendisi...

Yorum

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hayret, hiç farkedilirlik sorunu yaşamadığım parfümlerden biridir oysa...

• Uurtan
          Uurtan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          İki şişe kullandım biri 7-8 yıl önceydi , bir tanesi ise yakın zamanda 1-2 yıl önceydi tam olarak sürüm tarihlerini hatırlamıyorum ama , ilkinden oldukça memnundum ikincisi ile performans olarak oldukça zayıftı.

• İbrahim20
          İbrahim20 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Benim de geçen sene kullandığım Encre Noire'in farkedilirliği oldukça düşüktü..

en çok kompliman aldığım kokulardan...çok soran oldu...kesinlikle fiyat performans urunu...eşsiz bence...

Yorum

İşleniyor...
        X