Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mdci chypre palatin

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Hanımeli Emeğine sağlık canım, özenle detaylı detaylı yazmışsın, adeta parfümü kokladım okurken

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkür ederim Aysucum beğenmene çok sevindim canım

Elinize sağlık,sıkarken daha dikkatli olacağım

Yorum

Eline sağlık Hanımeli özellikle bir nokta varki parfümün net açıklamasını yapmış

''Chypre Palatin'in parçalanması çok zor , çünkü prizmatik bir kokudur. Parfümün , farklı zamanlarda farklı yönleri açığa vuran bir avize üzerindeki ışık kristallerine farklı notlar atması gibi...''

Ara ara kendini hissettirmesi ve her hissettirdiğinde farklı yönünü açığa vurması. Derinlik olarak son derece başarılı bir çalışma. MDCI markasının şüphesiz en iyisi

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkür ederim Altuğ bey , aynen size katılıyorum , çok özel , çok derin bir parfüm...

Hanımeli Yorumlama çok iyi olmuş, okurken ufkumuz açıldı desem yeridir

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkürler Pink Floyd faydalı olduysam ne mutlu bana

Sevgili Hanımeli, büyük zevkle okudum... Tanıştığım ve unutamadığım şahane bi' eserdir bu. Birbirlerine tutkuyla bağlı bi' çiftin koyu iç güdülerle yaptıkları bitmeyen bi' tango sahnesi canlanmıştı zihnimde. Hala adını duyduğumda direk o sahne gözümün önüne gelir... Çok az birlikte olabildim Chypre Palatin ile o yüzden artık sadece hafızamda yaşıyor.

Ama vakti geldiğinde dolabımda ki en güzel köşelerden birinde yeri hazır.

Bu nefis yazı için çok teşekkür ediyorum kendi adıma.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Lagerfeld dostum beğenmene çok mutlu oldum. Senin o efsane Chypre Palatin yorumun da aklımda ... bu başlığa eklersen o eşsiz yorumu , okumayanlar da okumuş olur , ne dersin
      En yakın zamanda ağzına kadar dolu bir şişe Chypre Palatin senin olur umarım en güzel şekilde taşıyacağından eminim...

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim Hanımeli, bu özel sayfada bulunmamalı. Bu sayfanın hakimi bu yazı, boşver orada takılsın o

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sen nasıl istersen

Elinize sağlık,Bu parfüm korkarak yaklaştığım önyargılı olduğum hakkında çok güzel şeyler duymadığım bir parfümdü fakat gözümü karartarak denemeye karar verdim şuan pişman değilim değişik bir havaya sahip bir koku eskileri anımsatan fakat diri bir koku

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkür ederim M14Y

Herhalde kullandığım en farklı kokulardan biriydi. Sabah 8 gibi sıktım ve yarım saat sonra midemi bulandıracak yoğunlukta bir ağır bir şekilde hissetmeye başladım. İlk defa bir parfümden midem bulandı diyebilirim. Fakat 3 4 saat sonra koku hoşuma gitmeye başladı ve her burnuma gelişinde diğerinden farklı bir koku hissetmeye başladım. Tekrar deneyeceğim umarım farklı bir sonuç elde ederim.

Yorum

• Tuberose
      Tuberose Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tekrar tekrar denemenizi tavsiye ederim 😊

Birçokları için niş parfüm adcc lddm ile başlamıştır doğrudur haklıdır. Benim içinde foruma yeni üye oldugum sıralarda edindiğim cypre palatin dekantı bu etkiyi yapmıştı gerçekten mükemmel kalitede bir parfüm sevilir sevilmez o ayrı ama çok başarılı.

Yorum

İşleniyor...
    X