Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Viking Yorumu

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Creed sıralamamın ilk 5’indedir.Beğenmeyeni çıkmayanlardan.

Yorum

Hocam yorum çok detaylı koklamayanların resmen burnunda tütü parfüm ben oldum olası CREED firmasına gıcığım ürünleri çok pahalı performansları iyi değil bilemiyorum bu marka bana hiç cazip gelmiyor. GİT ve sadece AVENTUS kullanmış biri olarak söylüyorum diğer kokularını deneme isteğim bile olmadı.

Yorum

Öyle aman aman diyemem fakat sevdiğim üzerimde taşımaktan mutluluk duyacağım tarzda bir parfüm

Yorum

Kullanması keyifli ama nane hep bir yerlerde rahatsız edebiliyor.

Yorum

Mükemmel anlatım Altug hocam agzına saglık. Creedin genel begeniye en uzak parfümü bu herhalde. Ben ne kadar genel begeniye uygun bulsamda gördüğüm okudugum kadarıyla begenmeyen insanlarda hayli fazla. Rahatsız edebilecek notaların varlıgı ve parfüm var oldukca devam etmesi rahatsız edebiliyor galiba insanları. Bu nota nane

Yorum

Ilk ciktigi zamanlarda Uzay'da deneyip fazla sert karanfilli bulmus ve begenmemistim. Gecen Altug Bey'den dekantini aldim, o da ne muhtesem bir koku ve performans... O karanfil kokusu torpulenmis (batch farki olsa gerek) ve nefis bir seye donusmus.

Kendisinden seyahat donusu bir miktar dekant almistim, eve gelip bavulumu actigimda harika bir koku her esyama sinmis, tabi ki biraz sizma yaptigi icin. Sukur ki sizan 1 2 ml fakat kiyafetlere muthis sinmis, yikamaya kiyamadim

Yorum

İşleniyor...
              X