Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Eau Sauvage EDP (2011)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Tekin Acar indiriminden aldığım 2 adet Eau Sauvage Parfum'den biri, kokunun ilk çıktığı yıl olan 2012'e ait. Zaten CD sticker'ından ve kutudaki bir değişikliklerden de ayırt edilebiliyor.Kendimi şanslı hissediyorum (bu hale geldik sonunda)
    Son Düzenleme murrjm; 08-05-17, 16:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

• promesta
      promesta Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bence de şanslısınız. Güzel günlerde kullanın

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkürler

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
    Tekin Acar indiriminden aldığım 2 adet Eau Sauvage Parfum'den biri, kokunun ilk çıktığı yıl olan 2012'e ait. Zaten CD sticker'ından ve kutudaki bir değişikliklerden de ayırt edilebiliyor.Kendimi şanslı hissediyorum (bu hale geldik sonunda)
    Çok fark var mı peki Murjım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pi-jeY View Post

Çok fark var mı peki Murjım
      Açıkçası yeni/eski paketi ayrı ayrı deneme şansım olmadı ancak Dior her sene formülasyon değişikliği yapabilen bir firma olduğu için, kokunun lanse edildiği ilk yıla ait bir şişeyi edinmek mutlu etti beni

Yorum

yeni versiyonunu deneme fırsatım oldu içinden MÜR notasının çıkarıldığı belirtilmişti ama öyle aman aman bir fark göremedim ben burnum zaten çok hasasas değildir ama seven hala sevmeye devam edecektir diye düşünüyorum.

Yorum

Yorumlarda yeni versiyonun daha ferah olduğu söyleniyor, ben de deneme imkanı bulamadım henüz.

Yorum

yani biraz daha ferah olabilir ama hepsi bu kadar abartılacak bişi yok deneyin hak vereceksiniz=)

Yorum

Yalnız dior fiyatları nişlere diss atar seviyeye gelmiş. Bugün bir tane eau sauvage EDP alayım dedim 400 liradan daha ucuz bulamadım.

Yorum

Denedim fakat yaş istediğini düşünüyorum bana zor bir koku gibi geldi

Yorum

Eau Sauvage'ın orijinalini çok beğeniyorum, kendime almayı düşünüyordum bir ara. Eski EdP'ye yetişemedim ama güncel versiyonunu beğendim. Beyefendi parfümü.

Yorum

Bence fazlasıyla maskulen ve +30 yaş isteyen takım elbiseli janti abi kokusu. Kalıcılık da bende gayet yüksekti. Kullanım açısından olgun bulduğum için takasa vermeyi düşünüyordum ama buradaki yorumları okuduktan sonra ben de elimdeki 50 'liği saklamaya karar verdim.

Yorum

Vay be... üç sene içinde neler oldu..hem Tekin Acar yok oldu.. hem de Covid-19 peydahlandı..

Yorum

Gerçek bir beyefendi.

Retro ile modern tarz arasında bir köprü. Geçmişin centilmen beyefendisinin modern dünyamıza uyarlanması adeta.

Dior’un benim için arka planda kalmış en özel ve en karakterli parfümü. Buram buram maskulenliğin aktığı ve karizmanın boy gösterdiği enfes bir parfüm.

Paçuli bazlı turunçgilden gelen keskin ve yeşil tondaki havanın, mür önderliğindeki balmazik notalarla ile harmanından ortaya çıkan, zengin, derin ve kaliteli hissiyatını her daim size aktaran bir parfüm.

Kullanan kişinin karşı tarafa verdiği izlenim net olarak, güçlü, olgun, özgüveni yüksek ve lider yapılı bir kişilik.

Performansı son derece iyi. Özellikle sonbahara daha çok yakıştırdığım bir maskülen.

Yorum

İşleniyor...
                        X