Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ormonde Jayne Montabaco EDP - Montabaco Parfum - Montabaco İntensivo

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

1 ay kadar önce başka bir forumdan Baccarat dekantı almıştım onun yanında da satıcı deneme amaçlı 1ml Montabaco Intensivo gönderdiğini söylemişti. Büyük ihtimalle bana gönderilen 120ml Intensivo şişesiydi. Boynuma 2 fıs sıktım sonrasında öyle bir baharat kokusu sürekli burnuma çarptı ki burnum yanıyor sandım ve bu koku gelmesi hiç abartmıyorum en az 6 saat kadar sürmüştü. Sonrasında da ara ara burnuma geliyordu koku. Bu nasıl bir performans arkadaş ben böyle bir şey görmedim ve orijinal şişesinden 2 fıs sıksam nolurdu acaba diye düşünmüştüm. Şimdi en son splitten 120ml Parfum versiyonu söyledim. Elime geldiğinde diğer dekant ile karşılaştırma yapacağım. Yukarıda da yazılanlara göre ikisi aynı yani ikisi de Parfum konsantrasyonuna sahip olanı. Durum böyle ise gerçekten yurtdışında satılan 50ml Intensivo olanlar nasıl bir performans verir akıl edemiyorum

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Karşılaştırma yapabildiniz mi hocam? Son durum nedir? Kamuoyu rahatsız, konu kaos..

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet hocam bana en son splitten gelenle önce denediğim arasında ne koku ne de performans açısından bence hiçbir fark yoktu
İşleniyor...
X