Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Penhaligon’s Halfeti

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Penhaligon’s Halfeti

Penhaligon’s Halfeti

Parfüm 2015 te piyasaya çıkmıştır. Parfümün burnu ise Christian Provenzano dur.

İlk olarak şunu net söyleyebilirim çok hareketli bir parfüm ile karşı karşıyayım. Zaman zaman Tom Ford Black Orchid, zaman zaman Frederic Malle POAL, zaman zamanda Chopard Oud Maliki yi bana hatırlatan kaliteli bir çalışma.
    İlk sıkışta keyifli bir oud alıyorum çok yorucu değil. Safran ve vanilyanın etkisiylede feminen yönü ortaya çıkmaya başlıyor. Parfüm oturdukça kaliteli bulduğum deri, sedir ve bulgar gülü ile biraz odunsu hal alıyor parfüm. Gül ölü gül olarak tabir ettiğimiz cinsten olduğu için birazda Frederic Malle POAL havası almadım değil. Bunu hissetmem kötü mü bence hiç değil
    Orta notalarda hafif baharatlı olan parfüm notalarla örtüşmesede nedense bana Tom Ford Black Orchidi hatırlattı belki öyle hissetmemi sağladı.
    Sandal ağacı kaliteli ancak başrol oyuncusu olmadığı için sadece tamamlayıcı olarak yerini alıyor. İnceden bergamot ve greyfurt ile narenciye havası almaya başlayınca anlıyorum ki parfüm ismi gibi gizemli ve şaşırtıcı.
    Dip notalara doğru çiçeksi ve miskli bir karışım ile kullanıcısını keyifli ve mutlu bi şekilde terk ediyor. Genel olarak çok yenilikçi olmasada keyif veren ve kaliteli bir çalışma demek doğru olacaktır. Ayrıca yayılım ve kalıcılık olarak Penhaligon’s parfümleri düşünüldüğünde çok başarılı seviyede olmuş.Tek eleştirim fiyatına olur.

Genel Puanım : 8/10

Cüneyt Akçetin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler yorum için Cüneyt Hocam, desenize çoklu kişilik bozukluğuna sahip bi' diğer parfüm..
    Performans sıkıntısını sunumlarıyla kapatıyorlar benim için. Acayip güzeller.
    Kalemine sağlık.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lagerfeld
      Teşekkürler yorum için Cüneyt Hocam, desenize çoklu kişilik bozukluğuna sahip bi' diğer parfüm..
      Performans sıkıntısını sunumlarıyla kapatıyorlar benim için. Acayip güzeller.
      Kalemine sağlık.
      Ben teşekkür ediyorum
      Ne olsam karar verememiş gerçekten ama bu köyü bir sonuç yaratmamış. Çok berbatlarına şahit olunca bu yine kurtarıyor

Sunumda çok iyiler, diğer kokularına göre içerikte düşünüldüğünde performansı başarılı geldi bana. Bazı kokularınıda keşke böyle performanslı yapsa

Yorum

Bu parfümdeki gül kullanımına hayranım. Burnuna kalemine sağlık Cakcetin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
          Bu parfümdeki gül kullanımına hayranım. Burnuna kalemine sağlık Cakcetin
          Çok sağolasın Bulgar gülünü bende sevdim. Kaliteli iş..

Yorum

Eline sağlık Cüneyt hocam. Daha Halfeti'yi deneme şansım olmadı ama yorumlarından sonra radarıma girdi. İlk fırsatta deneyeceğim.
            Son Düzenleme avalon; 01-04-19, 01:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: avalon
              Eline sağlık Cüneyt hocam. Daha Halfeti'yi deneme şansım olmadı ama yorumlarımdan sonra radarıma girdi. İlk fırsatta deneyeceğim.
              Teşekkürler Uğur hocam umarım en kısa zamanda denersin. Denedikten sonra ki yorumlarınıda beklerim.

Yorum

Cüneyt kalemine sağlık keyifle okudum. Serinin diğer parfümü Satorial radarımda ama tecrübe etmedim, burnuna çalındı mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin
                  Cüneyt kalemine sağlık keyifle okudum. Serinin diğer parfümü Satorial radarımda ama tecrübe etmedim, burnuna çalındı mı?
                  Çok teşekkürler abim abi bende Sartorialde var oda bence çok başarılı bir parfüm eski formül brüt ile mdci invansion barbare nin karışımı barbershop havasında bir koku.

Yorum

Barbare dekant almıştım gayet iyiydi, alınabilir bu durumda

Yorum

Barbare dekant almıştım gayet iyiydi, alınabilir bu durumda
                      Yani tek barbare olarak düşünme abi, brüt de var işin içinde ikisinin karışımı olarak barbare a göre seni yanıltabilir.

Yorum

hımmm , bi kolamam lazım bu halde kör alışa uygun değil çok teşekkür ederim

Yorum

hımmm , bi kolamam lazım bu halde kör alışa uygun değil çok teşekkür ederim
                          Kesinlikle abim denemeden alınmaz

Yorum

Kardeşim eline sağlık, önceden severek kullandığım bir kokuydu, her ne kadar unisex denilse de bence erkek kullanımına daha uygun..Güzel bir gül ve oud kombinasyonu.. İsmini Urfa Halfeti den alıyor oradaki karagülüne gönderme yapmış diye biliyorum..

Yorum

Burdaki öd çok hoşuma gidiyor. Burdaki kullanıma benzer başka parfümler nelerdir acaba ? ?

Yorum

İşleniyor...
                              X