Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Penhaligon’s Halfeti

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: Cakcetin

Penhaligon’s Halfeti

Parfüm 2015 te piyasaya çıkmıştır. Parfümün burnu ise Christian Provenzano dur.

İlk olarak şunu net söyleyebilirim çok hareketli bir parfüm ile karşı karşıyayım. Zaman zaman Tom Ford Black Orchid, zaman zaman Frederic Malle POAL, zaman zamanda Chopard Oud Maliki yi bana hatırlatan kaliteli bir çalışma.
    İlk sıkışta keyifli bir oud alıyorum çok yorucu değil. Safran ve vanilyanın etkisiylede feminen yönü ortaya çıkmaya başlıyor. Parfüm oturdukça kaliteli bulduğum deri, sedir ve bulgar gülü ile biraz odunsu hal alıyor parfüm. Gül ölü gül olarak tabir ettiğimiz cinsten olduğu için birazda Frederic Malle POAL havası almadım değil. Bunu hissetmem kötü mü bence hiç değil
    Orta notalarda hafif baharatlı olan parfüm notalarla örtüşmesede nedense bana Tom Ford Black Orchidi hatırlattı belki öyle hissetmemi sağladı.
    Sandal ağacı kaliteli ancak başrol oyuncusu olmadığı için sadece tamamlayıcı olarak yerini alıyor. İnceden bergamot ve greyfurt ile narenciye havası almaya başlayınca anlıyorum ki parfüm ismi gibi gizemli ve şaşırtıcı.
    Dip notalara doğru çiçeksi ve miskli bir karışım ile kullanıcısını keyifli ve mutlu bi şekilde terk ediyor. Genel olarak çok yenilikçi olmasada keyif veren ve kaliteli bir çalışma demek doğru olacaktır. Ayrıca yayılım ve kalıcılık olarak Penhaligon’s parfümleri düşünüldüğünde çok başarılı seviyede olmuş.Tek eleştirim fiyatına olur.

Genel Puanım : 8/10

Cüneyt Akçetin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kalemine ve burnuna saglık cüneyt abi, gene koklatıe gibi yazmışsın

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mmtmtlu1903
      Kalemine ve burnuna saglık cüneyt abi, gene koklatıe gibi yazmışsın

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Canım kardeşim güzel düşüncelerin için teşekkürler 😊 🙏

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
      X