Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Histoires de Parfums - 1889 Moulin Rouge

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

bvlgari man in black'e ve spicebomb'a bendne başka benzeten yokmu?

Yorum

• fragranstein
      fragranstein Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Spicebomb'a benzeyen kokusu 1899 Hemingway hakikaten de 1899 Hemingway Spicebomb'a benziyor ama Hemingway daha rafine tabi ki

• harunozkan89
      harunozkan89 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      evt yanlış okumusum şimdi farkettim

Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post
    bvlgari man in black'e ve spicebomb'a bendne başka benzeten yokmu?
    Ne anlamda benzettin Harun kardeşim mib ve spicebomb'a ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pikcell View Post

Ne anlamda benzettin Harun kardeşim mib ve spicebomb'a ?
      1899 ile karıştırmışım hocam )))

Yorum

Sevgili Lagerfeld ın sürprizlerle dolu hediye paketinin içinde çok merak ettiğim 1889 Moulin Rouge'da vardı.Detaylı olarak denemedim henüz ancak Lagerfeld'ın tavsiyesi üzerine kapağından derin derin içime çektim.Kısa süreli bir şok geçirdim;Bu kadar gerçekçi bir ruj kokusu açıkçası beklemiyordum.En fazla DHI ayarında bir ruj efekti beklerken resmen kapakları kapatılmamış rujların içinde beklediği bir kutunun kokusuyla karşılaştım.Hayranlık ve hayretle detaylı olarak kullanıma geçeceğim hastalıktan başımızı kaldırabilirsek.
        Teşekkürler Lagerfeld
        Son Düzenleme murrjm; 03-02-17, 20:58. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rica ederim ni demek, tanışmana vesile olduğum için mutluyum murrjm.

Hayalimdeki ruju ararken aklıma takılan parfümlerden biri. Bulabildiğim tek şişe 120 ml. olduğundan almaya cesaret edemesem de birgün mutlaka tanışacağım kendisiyle

Yorum

Gerçek ruj kokusu bu işte. Çok kaliteli bir çalışma bence. Performansı gayet yerinde. Yıllardır ara ara dekant edinip kullandım. Reformüle olmayan nadir kokulardan. Bu firmanın çizgisini çok beğeniyorum. Betimlemek istediği zamanı ve dokuyu bir parfümle bu kadar güzel yansıtmak gerçekten takdiri hakediyor.

Yorum

Feminen bir parfüm olmasına rağmen baya beğendim insanı baymayan performansı gayet yerinde bir parfüm kız arkadaşıma sevgililer günü hediyesi olacak galiba kaleminize sağlık

Yorum

İşleniyor...
            X