Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Histoires de Parfums - 1889 Moulin Rouge

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Histoires de Parfums - 1889 Moulin Rouge

Süsen bitkisinin, buz gibi karakterine rağmen yanına erik ve gülü alarak sıcacık bi’ zaman makinesi görevi gördüğü nadir kokulardan. Benim vazgeçilmezlerimden, en kıymetlilerimden.

Fötr şapkanıza eşlik eden şık bi’ baston, asaletin rengi siyah bi’ Tuxedo ile o muhteşem gösteriyi izlemeye götüren bi’ koku. Salona girdiğinizde, birazdan şova başlayacak etkileyici kadınların sahne arkasındaki hazırlanışlarının rahiyası Moulin Rouge.

Güldüklerinde, o nefis dudaklarındaki kıpkırmızı rujun resmini çizer size. Gözlerinizi kapattığınızda ilk göreceğiniz imge bu olacaktır muhtemelen.
    Bayan kokusu olarak kategorize edilmiş doğal olarak, fakat kokuların cinsiyeti olmadığını düşünenlerdenseniz, açın o kapağı ve ışınlanın o zamana.

2010 yılında dünyaya gelmiş bi’ Histoires de Parfums parçası. Yılına bakmayın, 1889’da Joseph Oller ve Charles Zidler’ın yanındasınız. Sizi kabare’ye davet ettiklerini hissedebilirsiniz.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Kalemine sağlık Lagerfeldim..
    Eşimin en severek kullandığı parfümlerden bir tanesi. Ve bende kokusuna hayranım. Azıcık orta yaş ve oturaklık isteyen bir koku. Lolita tarzı hanımlaramıza uyabilecek yapıda değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
      Kalemine sağlık Lagerfeldim..
      Eşimin en severek kullandığı parfümlerden bir tanesi. Ve bende kokusuna hayranım. Azıcık orta yaş ve oturaklık isteyen bir koku. Lolita tarzı hanımlaramıza uyabilecek yapıda değil.
      Evet Altuğ hocam, biraz ağır başlılık isteyen yapıda ve kesinlikle - neden böyle düşünüyorum bilmiyorum - şık bi' giyim arzulayan karakteri var. Taşınacaksam, güzelinden olsun der gibi.
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bu arada designer başlığı altına oluşturdum bu başlığı. Kendisi nish kategorisinde ve deneyimlediğim kadın parfümlerini burda toplamayı daha uygun buldum. Uygulamada sorun varsa taşınabilir tabii

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bu arada başlığı parfüm incelemelerine taşıyorum, daha detaylı olanları orada toplamaya karar verdik bir problem yoksa. Başlık da hal oldu, designer'da açıldı nişe aldık, şimdi de yorumlama kısmına

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Nereye taşırsanız taşıyın Debussy. Yeter ki okunup fikir edinilebilsin, o yeterli

Elinize sağlık. Kendine has tarzı olan bir parfüm bu da, eski rujlar gibi koksa da aynı zamanda modern karaktere de sahip olması ilginç gelmişti bana. Eski kokulu silgilere benzetmiştim ortalarını bu arada .
      Niş kategorisine taşıdım sorun yoksa

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tabiki estağfurullah ne sorunu.
        "eski rujlar gibi koksa da aynı zamanda modern karaktere de sahip" ince bi' detay daha, teşekkürler

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rica ederim ne demek ben teşekkür ederim güzel yorumlama için .

Merak ettiğim bir parfümdü.Şimdi merakım iyice attı,en kısa zamanda deneceğim

Yorum

ilk fırsatta deneyip anlamaya çalışıcam. tabi bayan kokusu olduğu için denerken korkmuycam acaba beni kandırıp kendini aldırırmı diye

Yorum

bu arada HDP nin bu kokusunu bilmiyorum ama genel olarak bilinen amber 114 ve çok naif bi koku olan blue bootle kullanıyorum blue ikiside erkek ama özellikle blue çok tarz bi koku. tavsiye ederim denemenizi. geri dönüşü çok oldu

Yorum

Kısaca özetlersek; tam bir ruj kutusudur diyebiliriz.

Yorum

geldigi kisi sebebiyle benim icin manevi degeri de yuksek ve gercekten klas bir koku.. rahatlatıcı bir etkisi var üzerimde

Yorum

Ben 2013 kışında bol bol kullanmıştım. O ruj kokusuna bayılıyorum içindeki. Bu arada açılışı değil fakat tende beklemiş hali Dior Dolce Vita'ya oldukça benziyor. Silaj ortalama kalıcılık muazzam derecede oldu bende.

Yorum

Ben bu parfümü geçen sene La Deesse den sipariş ettim.Hiç kokusunu bilmediğim için 60 ml istedik.Daha sonra sitelerinde var görünse de ellerinde olmadığını belirtip paramızı iade ettiler.Sonra siteden kalktı zaten.Dün farkettim tekrar gelmiş.Yine sipariş ettik.Umarım bu defa sorun yaşamayız.Çok merak ettiğim bir parfüm ve hakkındaki yorumları okudukça çok beğeneceğimi tahmin ediyorum

Yorum

Eveet parfümüm geldi ve ilk düşündüğüm şey,iyi ki 60 lık istemişim olduKoku fena değil ama ben hayalimde daha farklı birşey canlandırmıştım.Lipstick Rose gibi etkilemedi beni açıkçası.Gerçi daha yeni sıktım ve sanki oturdukça daha güzelleşiyor ama yine de biraz hayal kırıklığı yaşadığımı itiraf etmeliyim.Ben daha tatlı,daha pudralı,güllü bir şey beklemiştim .Belki kullandıkça daha çok severim

Yorum

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet,gerçekten bekledikçe çok güzelleşti.İlk sıktığımda buruk,eski bir havası varken gittikçe daha tatlı ve pudralı bir hal aldı.Oturduktan sonraki halini ben de beğendim.Eşim Lipstick Rose u pek sevmemişti,bunu beğendi👍🏼

• sunshine
                      sunshine Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de çok severek kullanıyorum. Beklediği zaman daha da çekici bir hal alıyor bence de.. Eşim her sıktığımda çok beğendiğini dile getiriyor. Sağlam etki bırakıyor gibi

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Benim eşim de parfümlerime hep laf eder,bu kadar parayı buna mı verdin,güzel değil,çok kötü..vs...Nasıl olduysa bunu beğendi.Demek ki gerçekten erkeklerin hoşuna gidecek tarzda bir parfümmüş😄

Şimdi oğluma koklattım,çok beğendi👍🏼

Yorum

Aylarca montumun yakasından kokusu çıkmamıştı kalıcılık anlamında süper. Ve iris notasını bu kadar doğal olarak kokladığım nadir parfümlerden.

Yorum

Histoires de Parfums markasının pek popüler olmayan güzel çalışmalarından, kaleminize sağlık Lagerfeld

Yorum

İşleniyor...
                        X