Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Areej Koleksiyonum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Areej Koleksiyonum

Click image for larger version

Name:	39738765963_b1dd85bc9f_z.jpg
Views:	203
Size:	63.7 KB
ID:	106982

Bunların dışında Inverno Russo aldım, yakında koleksiyonda yerini alıcak İnşallah

Koleksiyon fotoğraflarım ile ilgili 2. Başlık açmamın sebebi, belli bir markaya yönelmiş koleksiyonu paylaşmak. Forumdaşlarımızdan da belli bir markaya yoğunlaşmış koleksiyonları varsa paylaşmalarını istirham ederim.

Yorum

Bu saatten sonra Areejci başımız sensin Hatta Areej Baba diyelim. Hepsini iyi günlerde kullan.

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hocam. Areej Baba güzel bir nick olur aslında . Kosovic eski soyadım olmasa direk değişirdim.

Areej piramidi de diyebiliriz, iyi günlerde kullanın hocam

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hocam

Tebrik ederim İsmet Hocam sağlam koleksiyon oldu
      estefanyen

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hocam benim açımdan ulaşmak istediğim bir şeydi, istediğim gerçekleşiyor yavaş yavaş. Bütün parfümleri bulabilirsem hayalim gerçek olur. Bu kadarı da çok iyi benim için.

41 kere Maşallah diyelim bizde .

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hocam

Çok güzel olmuş gerçek koleksiyonerliğe örnek teşkil edecek bir koleksiyon

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Kürşat hocam. Gerçekten sevdiğim bir marka olunca böyle bir şey yapayım dedim. Bu marka tutku oldu benim için. İnşallah bütün parfümlerini katabilirim koleksiyona. Malum sınırlı üretim, piyasa da bulamıyorum. Koleksiyonerler ile irtibata geçip satmaları için ikna etmeye çalışıyoruz

Arej le kosovic güzell günlerde kulanın hocam

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hocam. Bu isim ile nick yapabilirim çok hoşuma gitti. Güzel bir kombinasyon olmuş

Maşallah Maşallah

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler İlyas Hocam

Orjinal yazı sahibi: Kosovic View Post
      Click image for larger version

Name:	39738765963_b1dd85bc9f_z.jpg
Views:	203
Size:	63.7 KB
ID:	106982

Bunların dışında Inverno Russo aldım, yakında koleksiyonda yerini alıcak İnşallah
      Amerikan bilardo topları gibi dizmişsin
      hepsi nefis görünüyor...
      umarım şişede durduğu gibi dururlar
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hakan abi. Şişede durduğu gibi durmuyorlar, baya kompleksler

• Herod
        Herod Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hepsini sat bana damacana aventus alalım doğum günüm de yaklaşıyor malum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Abicim Bunlar bende kalsın. Biz sana alalım yine de Aventus . Abicim Kullanırsan bunları hediye edeyim
        Son Düzenleme Kosovic; 13-01-19, 18:55. Tarafından yapıldı.

Hicbir kokusunu denemedigim bir marka, cok merak ettim. Gule gule kullanin cok guzel gozukuyorlar

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler Hocam. Merak ediyorsanız Midpoint buluşmalarına bekleriz . Tabi önceden geleceğinizi haber verirseniz getiririm denersiniz.

• Leto
        Leto Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bulusma basliklarini takip ettim ama TRde oldugum bir zamana denk gelmedi malesef, yoksa cok isterdim

Kosovic abi müthiş güzel günlerde kullan ama gözüm ottoman empire ve sibirian musk aramadı değil

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Teşekkürler kardeşim. Bende olmayan parfümleri elinde bulunduran Bazı koleksiyonerleri bulduk, dekant veririz diyorlar, ben de illa şişeli diyorum, ikna sürecindeyiz diyelim . Diğerleri için arayıştayız
        Son Düzenleme Kosovic; 21-02-19, 11:16. Tarafından yapıldı.

Kosovic belliki hepsini toplayacan abi şimdiden hayırlı olsun çoğu kokusunu denedim markanın ottoman gerçekten hepsinden iyi inşallah tez zamanda senin olur bende elimdekileri eritip xerjoff areej hom tarzı markalara yönelmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı

Yorum

• Kosovic
        Kosovic Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Parfüm satın almanın sonu yok. O yüzden en sevdiğim markanın koleksiyonunu yapıp, diğer parfümlerden bir kaç tane bulundurmanın daha iyi olacağını anladım kendi açımdan. Bende denedim bütün parfümlerini. Şişeli 5 parfüm eksiğim var, satan birini görüp duyarsan haber beklerim . Bu arada Nisan da Dubai ye gidicem Russian Adam ile tanışmak için, mesajlaştım bekliyorum dedi. Özet olarak baya sevdim bu markayı. HOM da çok güzel gerçekten denedim bir kaç tane.

Kosovic tamamdır abi aklımda ama Dubai’de bulabilirsin gibime geliyor Dubaimall de baya niş markanın parfümü var şu an bildiğim en rahat ABD de bulunur benim denediğim kişi ordan almıştı

Yorum

Kutsal üçgen gibi , pagan kitabında geçen 2 üçgenin simgesi hani

Yorum

• Kosovic
          Kosovic Yorumladı
          Yorumu düzenleme
      İşleniyor...
      X