Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dikkat!!! İnstagram Gardenya Parfüm

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dikkat!!! İnstagram Gardenya Parfüm

Click image for larger version

Name:	F440059B-EFDE-4609-9481-06BABEF280AC.jpeg
Views:	942
Size:	276.8 KB
ID:	70875
    Yine ünlülere reklam yaptıran bir sahte parfüm satıcısı daha...

Artık bu sahte parfüm satıcıları o kadar kendilerini geliştiriyorlar ki şaşırmamak hayret etmemek elde değil. MFK dan Memo ya Opulent Shaik ten Nasomatto ya kadar bir çok parfümün sahtesini yapmışlar. Gardenya Parfüm adlı instagram hesabında satılan veya satılmaya çalışılan parfümlerin tamamı %100 sahtedir arkadaşlar. Reklam yüzü olarak ise Selin Ciğerci, Ebru Polat gibi isimleri kullanıyor. Bu ünlü yüzlerin bu şekilde fason işlerle ne işi olabilir anlamak mümkün değil. İnsanların parfümlerin orjinal olduğunu sanarak sahte parfümlerin reklamını yapmak onların cebindeki 3 kuruşa göz dikmek nasıl bir zihniyettir. Gerçeğinin fiyatını hiç bilmeden sırf ünlüler reklamı yapıyor diye 350 TL den bu parfümleri alıpta parfümlerin orjinal olduğunu inanan saf insanlara mı üzüleyim. Yoksa 350 TL den bu parfümleri alıp, orjinal testerini ben bu fiyata alıyorum gidip mağazaya neden 5 katı para vereyim ki diyen zihniyete, ohhh iyi olmuş alın size ucuza parfümmü desem arada kaldım.

Kısacası bu Gardenya Parfüm denilen ve başlığında ürünlerimiz %100 orjinaldir diye ibare koyan sahtecilere pirim vermeyin arkadaşlar.
    Son Düzenleme matrai; 18-04-18, 16:50. Tarafından yapıldı.

bariz sahte parfüm satıyorlar. fakat instagram fenomenleri ısrarla reklamlarını yapıyor. tom fordu 2 alana 3.bedava şeklinde saçma fiyatlara alabileceklerine inanıyor insanlar..

Yorum

Şöyle diyeyim, bu sahtekârlar ünlü isimlere bir miktar(5 ile 10bin tl arası) reklam parası veriyorlar. Bunun karışıklığında da parfümlerine ve sitesinde kendinlerini gösteriyorlar. Evet katılıyorum aşmışlar artık.

Yorum

Ünlülere o parayı bile vermiyorlar, veriyorlar bir şişe orijinal parfümü olay bitiyor..

Yorum

Yazık gerçekten, bunun gibi onlarcası mevcut. Aslında Savcılık kanalı ile fikri ve sınai haklar soruşturma bürosuna ihbarda bulunulmalı. Geçenlerde de haberi çıktı bi depoya baskın yapılmıştı

Yorum

direk dolandırma kandırma amaçlı şikayet ediyorum 1 hafta sonra hesabı kapatıyorlar genelde

Yorum

Son zamanlarda bu tarz üç kağıtçılara inananlar çok sanırım ki iyice fazlalaşmaya başladılar.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Tek kelimeyle yazık. 10 liraya Çinden getirtiyorlar genellikle bu fason parfümleri. Hatta bir tane satıcı vardı 3 dolara kutulu Xerjoffların tüm versiyonlarını satıyordu. Çok dikkatli olmak lazım artık.

Yorum

bizdeki bu marka düşkünlüğü olduğu sürece bu kalpazanlıklar asla bitmeyecek

Yorum

işler büyümüş neler yapmışlar ..

Yorum

İşleniyor...
                    X