Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Markafoni

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: asilx View Post
    parfüm satışında mizu ile birlikte tavan yapan sitelerden,ben kesinlikle inanmıyorum almamda.700 tl satılan bir parfümü fırsat diye 250tl satılıyor herkes veriyor siparişi,vatandaşın kendi görüşü,ben 250 tl değilde 700 tl alıyorum aynı parfümü kim zarar ediyor?
    inanmadığınız nokta nedir?

Yorum

Açıkçası yılardır markafoniden de trendyoldan da parfüm alıyorum bahsettiğiniz gibi 700 TL ilk bir parfümün o fiyata satıldığına rastlamadım. En fazla 50TL falan fark vardır piyasa ile. Hepsi de bandrollü ve orijinaldi. O yüzden zarar ettiğimi düşünmüyorum açıkçası. Belki son kullanma tarihi yakındır ama bu Boyner'den aldığım parfümde de oldu, çok sorun değil yani.

Yorum

Orijinal olduğundan şüphem yok da çoğunlukla rafta bekleyen kokular oluyorlar. Ha şikayetçi miyim hayır, aldığım çoğu parüfümmün üretimi reformülasyon öncesine denk gelmişti.

Yorum

Türkiye'de hizmet veren online alışveriş sitesi Markafoni, faaliyetlerine son verme kararı verdi.

Yorum

Muhakkakki orijinal parfümler satılıyor,şu site sahte ürün satıyor diye karalama yapmayayım,yorum parfüm tutkusu olan arkadaşların.Geçen yıl 2016 da hollandaya ihraç edilmek üzere tırlar dolusu parfüm yakalandı,peki nasıl olur biz hollandaya markalı tüm parfümleri nasıl ihraç ederiz,normalde tam tersi olmuyor mu ?
            Basında açıklanan şuydu: yurtdışına sahte parfümler ihraç ediliyor,ve oradan bu parfümler türkiyeye geriye ithal ediliyor ve avrupadan ithal edilen parfümler resmiyet kazanıyor,akıllıca bir yöntem.
            Bu şekilde nekadar devam edildi,piyasaya ne kadar mal sürüldü takdir sizin,satış için en güzel yöntemde internet.

Yorum

14 temmuzda yeniden faaliyete geçiyormuş
              http://www.cnnturk.com/video/ekonomi...cilacagi-tarih

Yorum

Sevindim, indirimleri güzel oluyordu.

Yorum

Benim de çok alışverişim oldu. bütün aldıklarım bandrollü ve kafamda soru işareti bırakan bir durum olmadı

Yorum

İşleniyor...
                  X