Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Markafoni

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Markafoni

Mizu gibi alternatif ve uygun fiyatlı parfümlere ulaşabileciğiniz site.
    Aradığın tüm parfümler kampanyası dahilindeki tüm ürünlerde %70e varan indirim fırsatı Markafonide! Hemen tıkla, indirimli fiyatları kaçırma.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Gözden uzak kalmış çoğu parfümü buradan edinmiştim. Fiyatları da dışarıya göre oldukça uygun.

Yorum

Hala parfum satışında 3 taksit yaptığı söyleniyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
        Hala parfum satışında 3 taksit yaptığı söyleniyor.
        Boyner olayı daha da ileri götürüp 9 taksitten bahsediyor.

Yorum

Orijinallik konusunda herhangi bir tereddüte yer var mı arkadaşlar? Alışveriş yapıp problem yaşayan oldu mu güvenebilir miyiz?

Yorum

• Frozenwings
            Frozenwings Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben alışverişlerimde sıkıntı yaşamadım. Aldıklarımın batch kodunu her daim kontrol ederim, orijinal ürün olarak görünüyor.

• puredistance
            puredistance Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu site batıyor mu? Butikleri eskisi kadar güncel değil ve sürekli siteyi canlı tutmak için sepetin yarısı vs. gibi kampanyalar düzenliyorlar

Yorum

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Parfümde de yaptı sepetin yarısı ben daha incelerken bitti çoğu..Bişey var ama ne

Markafoni 30 haziranda dükkanı kapatıyor..Sitesinde bilgi vermiş

Yorum

Yazık oldu, zaman zaman güzel indirimler yapıyorlardı.

Yorum

Yalnız neler oluyor böyle alışveriş sitelerinin hepsi yavaş yavaş gidiyor. Limango dan sonra markafonide gidiyor. Sıra trendyol da mı?

Yorum

Trendyol gümlerse şaşırmam çünkü fiyatlar ilgili ürünün resmi satışını yapan mağazalarla aynı. ( En azından benim alışveriş yaptığım markalarda )

Yorum

Ve beklenen son. Hiç üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. Kendierini şikayetvar'a şikayet ettiğim için onlarca sipariş verdiğim hesabımı hiçbir bilgi vermeden kapatmışlığı var bunların. Yaklaşık 1 sene önce Haziran 2016'da kendilerine attığım maili burada alıntılamak istiyorum, Çok öngörülü bir insanmışım

''...İstediğiniz kadar ara yüzünüzü yenileyin, istediğiniz kadar kupon dağıtın bu son çırpınışlarınız sayın Markafoni yetkilileri. Müşterilerini sallamayan, onlara cevap dahi vermeyen, sırf sıkıntısını dile getirdi diye hesabını askıya alan bu amatör ve beceriksiz müşteri yaklaşımlarınız ile herkesin beklediği gibi iflas edeceksiniz.''

Yorum

Zaten yıllardır hep zarar ettiklerini artık bu işlerde para olmadığını söylemişlerdi .Bu son kaçınılmaz oldu.

Yorum

Son dönemde indirimler çoğalmıştı bu bahaneyle bende bir iki alış yaptım ama bu tarz sitelerin hepsinde aynı ürünler dolanıyor zaten. Birinden alamayan ötekinden alır.

Yorum

parfüm satışında mizu ile birlikte tavan yapan sitelerden,ben kesinlikle inanmıyorum almamda.700 tl satılan bir parfümü fırsat diye 250tl satılıyor herkes veriyor siparişi,vatandaşın kendi görüşü,ben 250 tl değilde 700 tl alıyorum aynı parfümü kim zarar ediyor?

Yorum

Siz ediyorsunuz gibi görünüyor.

Yorum

İşleniyor...
                          X