Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mizu

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Parfüm ne kadar kalıcıysa o kadar orijinaldir önermesi :-)) ironik..

Maalesef parfüm dünyasındaki gelişmeleri takip etmeyen, Chanel'in, Dior'un ve başka bir dünya markanın gerek IFRA kuralları sonucu gerek kendi keyifleri neticesinde parfümlerini artık "eau de cologne" kıvamına getirdiklerinden haberi olmadığı icin, yurdum insanı Mizu'dan satın aldıgı parfumde 7-8 sene önce aldığı Coco Mademoiselle'deki kalıcılığı arıyor, bulamadığında da Mizu sahte parfüm satıyor oluyor.

Ben hic sorun yaşamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Minty View Post
      Parfüm ne kadar kalıcıysa o kadar orijinaldir önermesi :-)) ironik..

Maalesef parfüm dünyasındaki gelişmeleri takip etmeyen, Chanel'in, Dior'un ve başka bir dünya markanın gerek IFRA kuralları sonucu gerek kendi keyifleri neticesinde parfümlerini artık "eau de cologne" kıvamına getirdiklerinden haberi olmadığı icin, yurdum insanı Mizu'dan satın aldıgı parfumde 7-8 sene önce aldığı Coco Mademoiselle'deki kalıcılığı arıyor, bulamadığında da Mizu sahte parfüm satıyor oluyor.

Ben hic sorun yaşamadım.
      Yurdum insanı parfüme ve kişisel bakım ürünlerine para vermeyi sevmiyor. Çok değişik bir insan yapımız var, 20 liralık kitabı çok pahalı bulur okumaz, ama gider 50 liraya hayal ettiği şeyleri başkasının ağzından duymak için fal baktırır, kebapçıda bir oturuşta 100 liralık kaburga yer, o 100 lirayı parfüme verirken eli ayağı parkinson hastası gibi titrer. Böyle tabuları olunca insanlar hali ile 100 150 liraya aldığı kokunun harikalar yaratmasını, 56 gün boyunca üstünden çıkmamasını bekliyor.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
        Umut Kurtoğlu Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de kaburga diyenlerdenim sanırım o_O.

Ben de hacı yağı yakıştırmasından rahatsızım, oryantal koku kullanamıyoruz.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
        Umut Kurtoğlu Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Alışırlarr Alışırlarr Ben ilk parfümlerle haşır neşir olduğumda benden kaçıyorlardı şimdi yorumlamaya başladılar bu paçuli mi aa amber kokusu geliyor tarzında..

İyi niyetli ticaret yaparsanız yarın o iyi niyet sizi batıracak bir enstrüman haline gelebiliyor,üzücü bir durum gerçekten..Bir kaç gün önce alışveriş yaptım hiç bir problem yok.

Yorum

Mizu' da bende şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Güvenerek alınabilir bir internet sitesi.

Yorum

Mizu'da zamı basmış her şeye 👎🏿

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

şuan fiyatlar birçok siteden daha pahalı ve çeşit az

Yorum

Bu siteye çok güveniyordum ve kalıcılığı az olduğu için hemen sahte damgası yapıştıranlara hiç kulak asmıyordum. Ama ne yazık ki Burberry'nin buradan aldığım bir parfümü beni hayal kırıklığına uğrattı. Batch kodu zaten hiçbir sorgulamada çıkmadı. Neyse, bazı sitelerde burberry kodlama sisteminde bazen hata olabileceği yazıyordu o yüzden onu pek önemsemedim. Ama parfümün içinde toz gibi şeylerin yüzdüğünü gördüm. Hem de ince ince değil baya büyük parçalarda vardı. O ara fırsatım olmadığı için değişimle falan uğraşamadım ama midemi bulandırdı bu olay bir daha asla bir şey almadım. Bilinçsiz dönemimde alıp kullandığım açık parfümlerde bile böyle bir durumla karşılaşmamıştım.

Yorum

• Optuna
                Optuna Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Henuz gecen gun yenibosnada milyon dolarlik parfumler ele gecirildi. Senede bir mutlaka yakalaniyorlar. Ve inanilmaz donanimli depolar. Kutusundan sisesine kadar.. Bu adamlar biryerlere satiyorlar bu parfumleri sonucta ki yillardir vazgecemediler. Bence herturlu pislik var kozmetik sektorunde. Bilerek yahut bilmeden mutlaka bir sekilde bulasiyor perakendeciler bana kalirsa.
            İşleniyor...
            X