Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mizu

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mizu

Ana akım ve yer yer bazı niş parfümlere de rastlayabileceğiniz online alışveriş mağazası. Çoğu zaman fiyatlar piyasanın oldukça altındadır.

Parfüm deyince akla ilk gelen dünyaca ünlü bayan parfüm ve erkek parfüm markalari mizu'da. Indirimli parfüm için en avantajli seçim mizu.com.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Evet ama son zamanlarda çeşitlilik çok azaldı ...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kalıcılık noktasında çok şikayet alıyor.
      Sadece garçons.

Yorum

Çok eleştirilen bir site genelde sahte ve kalıcılıkta yaşanılan sıkıntılardan ötürü . Bu bir psikolojik sıkıntı aslında şöyle ki ürün normalinden daha ucuz çünkü normal fiyatı o daha düşük kar ile satılıyor bu yüzden tüketici düşünüyor ister istemez zaten ucuz kesin bir sıkıntı var. Taktir tüketicinin varsa para sevil kom yoksa mizu kom😂

Yorum

İnternet de dahil piyasaya göre daha hesaplı parfümleri mevcut,fakat ömürleri dolmak üzere oluyor. Buna rağmen pişman kaldığım alışverişim olmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hattab. View Post
            Kalıcılık noktasında çok şikayet alıyor.
            yalan yanlış şikayetler bir çoğu.

Yorum

• Hattab.
              Hattab. Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Şikayetin içerikleri o yönde hocam ben hiç alışveriş yapmadım. Gereğinden fazla ucuz olunca insanlarda psikolojik olarak başka düşüncelerde oluşabilir.
              Son Düzenleme Hattab.; 17-01-17, 14:21. Tarafından yapıldı.

Bizleri Tekin Amca ve Sevil Abladan kurtaran sitelerinde başında geliyor, ancak son zamanlarda hem çeşit azaldı ve hiç kampanya yapmıyorlar....

Yorum

• Frozenwings
              Frozenwings Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet zamanında niş sayılan CDG 2'yi uygun fiyata aldığımı bilirim. Üzücü...

Çeşit azalması konusunda bende şikayetçiyim.
            Ama güvenilir olduğunu söyleyebilirim..

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
              KARALARIN_CEMAL Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çeşitlerin azalması gayet doğal Kenan hocam. Bunun nedeni Kredi kartlarına yapılan taksit kısıtlaması ve satış sirkülasyonunun azalması bundan dolayı da çeşit azaltımına gidilmesi başka bir sebebi olamaz. Şu ana kadar Mizu dan aldığım parfümlerde en ufak bir sıkıntı yaşamadım

Benim de daha önce alışverişim oldu hep memnun oldum ama artık yokları oynuyor, parfüm yok neredeyse.

Bu sahte şikayetlerine itibar etmemek lazım her zaman, gittigidiyor/sahibinden gibi sitelerde 50 liraya %100 sahte Aventus falan sattığını bildiğim mağazaların dükkan yorumlarına baksanız dünyanın en güvenilir yeri olduğunu düşünürsünüz . Bizim memlekette parfümün kalıcılığını veya yayılımını beğenmediklerinde basıyorlar sahte damgasını. Tabii işin içinde kurnazlar da var, parfümü beğenmeyip iade etmek için bu tarz yollara başvurmak gibi.

Yorum

Benimde bir çok alışverişim oldu.Hiç birindede sıkıntı yaşamamıştım...Umarım eski günlerine dönebilirler
              Son Düzenleme fuatkaynak; 18-01-17, 17:36. Tarafından yapıldı.

Yorum

Yakın zamanda parfüm satışını bitireceğini duymuştum. Kalıcılık ile ilgili sıkıntılar sanırım insanlarımızın beklentisinin çok yüksek olmasından kaynaklanıyor. Zannedilliyor ki üzerimizde günlerce kokacak.

Yorum

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Zamanında ekşide ve donanımhaberde falan okumuştum. Orijinal parfümler en az 2 - 3 gün kalır ve kokar falan diyorlardı. Nasıl algı varsa artık

Evet, maalesef parfümün orijinalliğini kalıcılık süresiyle ölçen çok bilgili ve deneyimli türk parfümsever kitlesi sayesinde bu işten bezmiş olduklarını düşünüyorum. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın da bu ülkede ciddi bir hastalık haline gelmiş olmasına üzülüyorum.

Yorum

Açık parfümler 3 gün kalıcı diye satıldığından bunu alıp beğenen biri aynı parfümün Orjinalinin 5 gün kalıcı olduğunu varsayarak almasından ve parfümlerinin zincir kozmetik mağazalara oranla daha ucuz olmasından dolayı psikolojik olarak parfüme sahte damgası yapıştıran toplulumumuz zamanında bellamola gibi müthiş bir cevherinde ülkemizden hızlıca uzaklaşmasına sebep olmuştu. Strawberry den alınan parfümlerin zamanında hiç bir sorun olmamasına rağmen kargo kırık geldi vs gibi nedenlerle adamların müşteri memnuyitei için uyguladığı koşulsuz şartsız iade politikasına sığınıp extra olarak parfüm alıp ohh ne güzel dolandırdım diyen bir topluma böyle güzel firmalar çok fazla...

Yorum

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    +1

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    +1

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme