Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Home Of Scents

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kasıntılık ya da rahat vermeme durumu olmazsa güzel haber. Böylece Jo Malone'dan sonra Akasya'da uğranacak ikinci bir yer oluyor -sevil sayılmaz-.

Yorum

akasya sevilde tom ford privete serisi denedim yani sanki ille parfüm alacağım neyse denedin kolay gelsin dedim bayana hiç ses çıkarmadı yani onu oraya koyan zihniyetin yerine eleman aramaları lazım sevil kozmetiğin ve yanında o satış elemanı olan bayanıda götürmesi lazım misafirperverlik sıfır ,hoşgörü sıfır nasıl kafalar var yazık .

Yorum

Parfüm kültürü olmayan insanları tezgahtar yapıyolar böyle oluyo. Hani 1 fıs sıkıp denedik ya hemen almalıyız yoksa bi tripler bi tripler. Sert davranınca da üzülüyorum çıkınca dükkandan

Yorum

Yalnız yukardaki fotoğrafta dikkatimi çeken bir ayrıntı Bu Paolo Terenzi parfümör mü aşçımı Önünde deki masaya bakılırsa karnı acıkmış kendine yemek hazırlıyor gibi

Yorum

• Umut Kurtoğlu
            Umut Kurtoğlu Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sanırım o gün mum hazırlamışlar açılışa özel

Akasya AVM deki Home of Scents de bir ilgili arkadaş yardımcı oldu ve birebir parfümsever gibi uzun bir muhabbet ettik. Bilgiliydi de.. Farazi şeyler konuşmadı. Popülizm yapmadı. Düzgün tespitleri ve önerileri vardı. Çok memnun kaldım... İstanbul a bir daha gelirsem kesinlikle uğrayacağım yerlerden..

Yorum

İtalyan designers markası Jusbox'un satışına başlamamışlar...

https://www.fragrantica.com/designers/Jusbox.html

Yorum

Izmirde yapımı devam eden İstinye Parkta umarım böyle mağazaları görebiliriz ilerleyen zamanlarda 🙂

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Yorum

• UmutAras
                UmutAras Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Katılıyorum açılış yapsın bi göreceğiz artık umarım gelir

• bhdrhn
                bhdrhn Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                açılış tarihi ile ilgili bir bilgin var mı hocam ?

• UmutAras
                UmutAras Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Valla bitmek üzere diye biliyorum 2019 yaz veya sonbaharda açılır deniyordu
            İşleniyor...
            X