Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Çay notası

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bana huzur veren ve rahatlatan notalardan biri. En çok da Armani Eau de Cedre'de seviyorum böyle demlikte su kalmayınca çayın o ıslanmış nemli bir kokusu vardır bana onu hatırlatıyor.

Yorum

Hiç çay notası içeren parfüm deneme şansım olmadı fakat şu sıralar jasmine needle yaseminli beyaz çayı favorim...

Yorum

Beyaz çay kokusundan hoşlanmama rağmen Parfümün içindeki hissiyatından çok hoşlanmadım.

Yorum

Kadında da erkekte de sevdiğim nota! Bazı örnek erkek kokuları = Gucci pour homme2 bunun dekantımı aldım üretimi kalktığından DOĞUŞ MİSTİK CHAİ BİTKİ ÇAYIM GİBİ KOKUYOR <3 tarçınlı az karabiberli ve çaylı. Armani Eau de cedreyi de bayağı beğeniyorum, menekşe yaprağı çay ağırlıklı.
          Kadında= Bvlgari omnia crystalline edt ama performans rezalet. Givenchy ange ou demon le secret = çay, limon 🍋, kırmızı meyvelerden kızılcık ile aşırı ekşi olmadan freş olan bir güzellik. Bvlgari parfumée au thé vert. Jennifer Lopez still. Elizabeth Arden Green tea ve arkadaşları. Yves rocher the vert ama baya uçucu. Rebul yeşil çay kolonyası. The merchant of Venice white tea.

Yorum

Guerlain LPRN Legere'de de altta yatan bir siyah çay kokusı var... Elizabeth Arden White Tea ise erkeklerin de rahatça kullanabileceği, hafif keskin, fiyat açısından da ekonomik bir parfüm. Flankerları da var. En merak etriğim çay parfümü ise Bvlgari Thé Bleu. Hem Andrier tasarımı olduğu, hem de menekşe ve iris notası nedeni ile körlemesine almama ramak kalmıştı.

Yorum

Gucci pour homme 2, ah bir de performansı olsa.

Yorum

Gucci Pour Homme 2
                Armani Cedre
                Nishane Wulong Cha
                Nishane Colognise
                çay notalarının şişelenmiş halidir taze ferah ve kişiyi tebessüm ettiren bir yapısı vardır

Yorum

L'Occitane Baux u da unutmamak lazım.

Yorum

Serge lutens five o'clock au gingembre cay zencwfil tarcin bergamot en dogal cay parfumlerinden

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Parfümdeki çayın yanında zencefil, tarçın, karabiber, kakao, amber, bal notaları kulağa ilginç geliyor. Denenecekler arasına ekledim.

Nişhane Wülong cha bu yaz favorim olacak gibi ama Creed Smw 2014 batch var elimde yeşil çayın ön planda olduğu tadından yenmez.

Yorum

Gucci pour homme2
                      Nishane Wulong Cha
                      Elizabeth Arden Green Tea
                      Armani cedre sahibiyim çay parfümlerini de çok begeniyorum, serge llutens five o'clock gingembre çok çok güzel bir parfüm biraz basit bir parfüm olsa da koklaması güzel. Özellikle evde kaldıgımız bu günlerde ev kapalı mekan için çok uygun. Çay parfümleri hafif ve yayılımı zayıf kokular oluyor genelde.

Yorum

Çay notası içeren bir parfüm denediğimi hatırlamıyorum. Ama beğenecekmişim gibi geliyor nedense. Çay kolonyalarını seviyorum çünkü.

Yorum

• Asaid
                          Asaid Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          edt' den düşüğünü parfümden saymam diyorsunuz yani😁

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bu iyiydi 😄😄

Nedense çay temalı kokular arasında en çok sevdiğim paşabahçe'nin çay kolonyası oldu. Anlık mutluluk ama harbi mutluluk.

Yorum

Masque milano Russian Tea. Bir sanat eseri.

Yorum

• orangeverte
                            orangeverte Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bunu gerçekten merak ediyorum. Bir gün yollarımızın keşismesi dileğiyle

• Byodorr
                            Byodorr Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            İzmirdeyseniz ya da İstanbula yolum düştüğünde deneriz. Dekant almıştım biraz duruyor.

• orangeverte
                            orangeverte Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok teşekkür ederim ince düşünceniz için

Parfümlerde çay notasını seviyorum. Ilık, huzur verici. Çay notasını en çok hissettiğim parfümlerin başında Burberry The Beat geliyor. Çok güzel bir parfüm. Hem ilgi çekici, hem de rahatlatan bir kokusu var.

Yorum

İşleniyor...
                          X