Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

By Kilian

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Back to Black güzel ve kuvvetli ama sanırım içindeki sentetik vişne pipo nargile tütünü yüzünden sevilmeyebiliyor hele sıkıldığı ilk zamanlar.. Koklaması çok hoş bir parfüm, mest edici benim için.. Kazak falan, giysi üzerinde de çok hoş kalıntısıda..

By Kilian Love Dont be shy yeni denemelerimde sayılır..

Bu arada Arabian Serisi mesela Incense Oud bende hayal kırıklığı oldu maalesef.. Seveni seviyor bu seriyi. Ben doğal bir ud yakalayamadım, sentetik hafşf bir tatlılık hoşuma gitmedi şu anki zevkime göre..

Yukarıda sevilmiş modelleri deneriz inşallah hayırlısıyla..

Bu arada By Kilian gşni kimi Tom Ford Private serisi de o paraları haketmiyor düşüncesindeyim. Birde sentetşk koku kalitesi arttı ve maalesef kimi parfümevleri bunu kötüye kullanıyor.. Doğal diye sentetik koku notalı parfüm satışı, etrafı daha fazla rahatsız etmekle sonuçlanıyor maalesef..

Yorum

• baykalbul
      baykalbul Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      beğeniyi kaldır dedim beğeni kaybolmuş. Ben sadece bilgi anlamında okundu olarak kaldır olduğunu sanmıştım. Bun uadminlere ve forumdaşlara bildireyim.. Tek tek bildirimleri tıklamak zor olabilir ilerde özellikle..

love dan sonra back to black de sevdiğim kokular arasına girdi.. o nası güzel bal - vişne kokusudur öyle. fakat aman aman şişeli de olsun yüzlerce ml olsun gibi listeye üst sıralardan girmedi.. çünkü bende çok kalıcı olmadı ve pahalı.

Yorum

ben bi parfüm kullanayım farklı koksun derseniz maddi durumunuz da iyiyse Kilian önerilir 8-10 tanesini kokladım. STREIGT TO HEAVEN favorim. Love ise ikinci sıradan listede

Yorum

Smoke For The Soul benim hiç ama hiç hoşuma gitmemişti.Kilian parfümlerinde bence en berbat kokudur.

White Cristal ve ıntoxicated hoşuma giden parfümler.

2015 piyasaya çıkan Pearl Oud DOHA ise hoş bir oud komposizyonu fakat kullanılan notaların etkisiyle çiçeksi hava daha ön planda.

Yorum

L'oeuvre Noire serisi ile derin sevgimi kazanan, Arabian Nights'da yine güzel işler çıkaran, sonrasında aynı başarıyı devam ettiremeyen marka benim gözümde. Estee Lauder dönemindeki ilk gelecek eserlerini de merak ediyorum, umarım beklenenin aksine güzel işler çıkarırlar
          Son Düzenleme LesPaul; 11-02-17, 23:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

Back to Black ile hiç hoş anılarım yok. Etrafımda bir kişi bile beğenmedi. Hatta drydown'u tam bir facia. İlk sıkıldığında hoş fakat beklemiş hali kabus gibi.

Kardeşim sarıldığında abi tükürük gibi kokuyosun dedi. Hakkaten her kullandığımda kokunun kazağımda gömleğimde beklemiş halini kokladığımda sanki 50 kişi birden üstüme hapşırmış gibi bi koku aldım.

Bu kadar tükürük gibi kokan kötü bir pudra notası daha görmedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Xlusive View Post
              Nedense ben bu parfümevinin bu fiyatları haketmediğini düşünüyorum. Tüm kokuları zayıf ve tene yakın kalıyor.

Ama;

Back to Black
              Love
              Criminal of Love sevdiğim kokularıdır.
              benim de en sevdiğim kokular ve bir tanesini merak ediyorum criminal of love

Yorum

Yakın Bir zamanda By kilian İstanbul Freeshopda yerini alıyor.

Hadi Hayırlı olsun

Yorum

Straight to heaven Extreme muhteşem bir kokudur kesinlikle.Markadaki diğer favorim Sacred Wood.

Yorum

Şu ana kadar denediğim bir çok parfümünden en çok STH ve B2B beğendiğimi söyleyebilirim bana görede yüksek fiyat etiketini hakeden bir marka değil.

Yorum

https://www.fragrantica.com/perfume/...lian-4322.html

Love kadın olarak görünüyor ama sanırım unisex bir koku. Forumda arattım ama bir bilgi bulamadım. Deneyen varsa yorumunu paylaşabilir mi?

Yorum

• mizansen035
                        mizansen035 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Love don’t be shy bence çok feminen bir koku. Vanilya , marshmellov karamel. Denemek için alınabilir Dekant. Ama şahsen ben kullanamam.

• cctaymaz
                        cctaymaz Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Teşekkürler hocam.

Hicbir parfümünü şu ana kadar denemedim. STH ve Love merak ettiklerim ama bence çok pahalılar.

Yorum

Sth çok güzel ama fiyatına göre kalıcılık rezalet. İleride splitlerde falan denk gelirse extreme versiyonunu kolleksiyonuma katmak isterim.

Yorum

Çok kaliteli bir parfümevi ,bu dolar kuru ile hayal oldu bana

Yorum

Kilian musk oud ve incense oud kullandım. Musk oud müthiş diyebilirim. Radarimda olan aradığım parfümlerden birisi. Back to black değişik bir parfüm çok sevemedim sanki.

Yorum

İşleniyor...
                            X